Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 29.11.2021, 10.04.09

Головна » Статті » Основні статті

Олігархи планують відібрати ринок на Полтавщині за безцінь

Стартова ціна ринку була 2 мільйони 250 тисяч гривень. Містом повзуть  чутки про те, що ринок за безцінь планують продати члену партії Регіонів голові Гадяцької райдержадміністрації Володимиру Беседі та родині Мотричів. Ринок знаходиться на території міста Гадяча Полтавської області який має масштаб приблизно два гектари. На ринку знаходиться величезний м’ясний павільйон, який коштує щонайменше 2 мільйон гривень, молочний павільйон, який коштує щонайменше також не менше двох мільйонів гривень.  Сам ринок на якому  торгують  кожної неділі, коштує щонайменше 10 мільйонів гривень. Та 18 серпня його планують продати за 1 мільйон 800 тисяч гривень. Також є інформація про те, що і цього разу до купівлі нікого не допустять, щоб для певних осіб знизити його собівартість згідно закону на 30 відсотків.  

Дивним є те, що широкомасштабної реклами з приводу продажу цього гіганту ніде не спостерігається. Особисто у журналістів складається враження, що продаж об’єкту відбувається не на відкритому аукціоні, а на повністю закритому аукціоні до якого може потрапити лише одне олігархічне угрупування. Жителі району стурбовані тим, що все в районі продається за безцінь. Вже як пів року спостерігається, як члени партії Регіонів оперативно все прихватизовують на доступних для них територіях.   

Ірма Крат

 

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (18.08.2011)
Переглядів: 2387 | Коментарі: 6
Всього коментарів: 6
0
1 Владимир Гулевский   [Матеріал]
А где же комментарии?! Предыдущая информация о джипе за пол-миллиона не ...воодушевляла на противостояние любдей с уездной властью. Джип мог быть куплен за деньги, заработанные за всю жизнь всей семьёй (за многолетние семейные сбережения), наследство бабушки, подарок родственника -олигарха из США, да мало ли, клад нашёл за эти полтора года ...последние. Но если имеет место действительно скользкая ситуация с продажей рынка - это БЕСПРЕЦЕДЕНТНАЯ информация. Давайте конкретные реальные документадльные фактио махинациях, я их размещу на сайте Президента Украины или сайте, котоый мониторится Администрацией Президента. Уверяю, такая информация не будет пропущена "мимо ушей" настоящей власти. И реакция Президента будет жёсткой и ..реальной. Об этом говорят последние распоряжения В. Януковича о борьбе с беспределом местных властей. Есть информация - размещайте здесь, нет - зачем болтать?

0
2 Владимир Гулевский   [Матеріал]
Хочу уточнить, дабы исключить повод для мерзавцев; конечно же не на сайте Президента, а на президентском сайте "Президент Украины - народне обговорення".

0
3 Гадячанин   [Матеріал]
У нас все ще "совок": у нас завжди лунають поклики боротьби з багатими замість того, щоб боротися з бідністю

0
4 Гадячанин   [Матеріал]
Ох ти і ****ена шипилява ***а тебе на*** прибють за твій базар, в мене до тебе питання:" Що ти робиш? кобила ****бана ти що з головой недружеш,
ох ти і *****нута ****ДЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue

0
5 Саша   [Матеріал]
Ну ты даёшь, "Гадячанин"! На хрена ты "шипишь!, кто тебя, ПРИДУРКА, испугается?! Элементарно вычислить твой адрес по интернету, хочешь? тогда и "побазаришь" с ней в другом месте?!

0
6 Сергій   [Матеріал]
Гіршого базару немає мабуть ніде, то нехай його продадуть хоч китайцям, може хоч вони наведуть лад на базарі, якщо у місцевих руки не доходять.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2021 рік.