Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 16.07.2024, 05.22.44

Головна » Статті » Основні статті

Юрій Кармазін просить прокурора Полтавської області покарати винних у смерті Альбіни Крат

Шановний Романе Геннадійовичу!

До мене із заявою звернувся гр. Крат М.В. щодо незаконної відмови в порушенні кримінальної справи за фактом смерті його доньки – гр. Крат А. М. з проханням вжити відповідних заходів реагування.

Як стверджує заявник, внаслідок ненадання медичними працівниками належної медичної допомоги 27-річній Крат А. М., яка страждала хворобою серця, остання померла в кареті «швидкої допомоги» восени 2010 року. Однак правоохоронними органами в порушенні кримінальної справи за фактом смерті дівчини було відмовлено, що обурило як рідних Крат. А.М., так і громадськість.

Наразі події, що склалися навколо смерті гр. Крат. А.М. набуло широкого публічного розголосу, зокрема, в засобах масової інформації. Громадяни шоковані з приводу однобокого, поверхового та упередженого розслідування карної справи, відвертого небажання правоохоронних органів дати належну правову оцінку подіям, що склалися навколо смерті юної Крат А.М., що призводить до безкарності медперсоналу Гадяцького району та сприяє подальшим порушенням закону в галузі охорони здоров’я.

Так, місцеве Інтернет видання «Новини Полтавщини» опублікувало статтю сестри померлої Крат А.М. Ірми Крат під назвою «Як гадяцькі лікарі «вбили» мою сестру», в якій остання описує цинічну безвідповідальність медиків, що зрештою, призвело до втрати найціннішого – життя людини: «Діставшись приймального відділення, Альбіну ніхто в реанімацію не забирав, а почали у батька спокійно розпитувати про рік її народження, де вона працює? Де вона проживає? Що вона їла звечора? Що вона їла зранку? Батько почав кричати, щоб рятували дитину, а вже потім робили всі допити, але вони його не чули, і спокійно, звичні до такої безвідповідальної роботи, розпитували у нього далі. Потім Альбіну, коли оглянув реаніматолог, забрали до реанімації. Через 10 хвилин вийшов із реанімації реаніматолог, і сказав «Пацієнтка померла! Судмедексперт, зробив ростин, вказавши на причину смерті – навмисне самоотруєння хімічними і отруйними речовинами в будинку. Такий висновок експерта шокував всю родину, бо усі знали, що Альбіна померла через те, що у неї хворе від народження серце, що у «швидкій допомозі» зробили хибну без проби ін’єкцію, доки їхали до лікарні, під час транспортування поклали на лівий бік, де знаходиться серце не застосували кисневу подушку, довго утримували у комі у приймальному відділенні, через що вона потрапила до реанімації мертвою. Лікарі змушені були поставити діагноз «навмисне самоотруєння», щоб уникнути відповідальності і швидко закрити карну справу».

Згідно ст. 3 Конституції України, людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Відповідно до чинного законодавства, медичні і фармацевтичні працівники зобов’язані надати своєчасну та кваліфіковану медичну і лікарську допомогу. Поверхове, формальне обстеження хворої людини, яка потребує медичної допомоги, неналежне виконання професійних обов’язків, ненадання хворому допомоги містить ознаки злочину, передбаченого ст. 139, 140 КК України.

Суд, прокурор, слідчий і орган дізнання зобов’язані в межах своєї компетенції порушити кримінальну справу в кожному випадку виявлення ознак злочину, вжити всіх передбачених законом заходів до встановлення події злочину, осіб, винних у вчиненні злочину, і до їх покарання (ст. 4 КПК України).

На підставі вищенаведеного, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,-

                            Прошу:

Взяти на особистий контроль та організувати перевірку фактів законності відмови в порушенні кримінальної справи за фактом смерті Альбіни Крат, всебічного, повного та об’єктивного дослідження матеріалів справи під час досудового слідства, за наявності підстав, вжити відповідних заходів реагування та притягнути винних осіб до відповідальності.

Про результати розгляду звернення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Народний депутат України Юрій Кармазін 

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (15.05.2011)
Переглядів: 1873
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2024 рік.