Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 29.11.2021, 11.21.39

Головна » Статті » Основні статті

Громадське слухання проти СТБ «Новини Вікна» потерпіло фіаско!

На Полтавщині усі добре знають про те, що я планую балотуватися до ВРУ. Згідно недавнього незалежного соціологічного опитування я маю десь  70 відсотків підтримки  лише в своєму окрузі. Мене переважно підтримує  бідний народ, та ті хто не рідко звертався, як до редактора газети "Свобода слова" та громадського правозахисника за безкоштовним захистом своїх прав.

  Партія Регіонів, та інші майбутні кандидати до ВР даного округу,  дуже стурбовані з цього приводу, і роблять усе для того, щоб знищити мій рейтинг. Їх дивує і «розриває» від незрозумілого: чому у такої молодої дівчини у 27 років такий високий рейтинг, і взагалі, нащо вона нам потрібна, коли й самим портфелів не вистачає, і є  усі можливості  посунути з дороги!

 Тож, на цьому тижні, було надіслано до телеканалу СТБ "Новини вікна" скаргу про те, що я надаю всеукраїнському телеканалу неправдиву інформацію. Якщо все перевести на  більш зрозумілішу  мову: їм не подобається те, що телеканал показує свої сюжети не рідко із моєю участю.

1. http://vikna.stb.ua/ua/news/2012/1/30/91333/

2. http://vikna.stb.ua/ua/news/2012/3/1/95357/

3. http://vikna.stb.ua/ua/news/2011/12/26/87817/

Окрім цього, днями  у Києві,  потрібно було допомогти одній багатодітній родині, яку виконавча служба м’яко кажучи «викидала» із квартири просто на вулицю.  Приїхав телеканал «Інтер» журналіст Акім Галімов попросив прокоментувати  дану ситуація мене, як правозахисника, але я разів десять відмовлялася буд-що коментувати на камеру, щоб знову не закидали скаргами, та непотрібними нікому листами  і цей телеканал.  Акім Галімов, мабуть так і не зрозумів,  чому я займаюся цією справою, але так відчутно уникаю відеокамер.

4. http://podrobnosti.ua/videoarchive/2012/03/14/3062.html

Конкуруюча сторона впевнена у тому, що це додатково може підняти мій рейтинг, тому наразі усі зусилля спрямовані на те, щоб усі телеканали припинили зі мною таку собі співпрацю.

У середу,  громадська рада Гадяцького району винесла на слухання дивні, але зрозумілі  для усіє громади питання : чи достовірну інформацію оприлюднює телеканал СТБ "Новини вікна" зокрема його журналіст Дмитро Литвиненко за участю Ірми Крат?

Партія регіонів під цей захід навіть виділила  віб-приміщення, голова Гадяцької райдержадміністрації надав своє власне обладнання (із свого приватного бізнесу) для трансляції сюжетів, але сам на слухання не виявив бажання з’явитися.  Були запрошені представники усіх ЗМІ. Навіть працівники міліції, та керівництво різного рангу . На Гадяцькій сторінці в соціальній мережі  було розміщення оголошення ось такого змісту:

 

 «30 січня по каналу СТБ було подано матеріал про те, як влада забрала до інтернату чотирьох дітей у матері з Харківців. В середу, 14 березня, мати на судовому засіданні відмовилась від позовної заяви. Вона пояснила, що заяву написала під примусом. Також програма "Вікна" каналу СТБ показала відео, в якому є обвинувачення в крадіжці матеріалів під час проведення газової магістралі по провулку Дзерджинського в Гадячі, що стало причиною вибуху будинку. З приводу передач про Гадяч, по каналу СТБ, які містять не зовсім правдиву інформацію, в понеділок о 10 годині відбудеться засідання круглого столу, на яке запрошено журналістів каналу СТБ і гадяцьку журналістку Ірму Крат. »  

 

Мене начебто запросили, як основну персону з обговорення даного питання офіційно, але це було відвертою неправдою, адже захід перенесли  на зовсім інший день, про що мене не повідомили, і на жодному сайті навмисно не внесли зміни.  Про перенесені громадські слухання  я дізналася через свої джерела з яких стало відомо, що все планують провести «тихо». Мене ж  не повідомлять про зміни та час проведення, для того, щоб я не привела із собою народ та не мала змоги  публічно в присутності усіх ЗМІ до них  апелювати.  Більше того, коли я прийшла із своїми людьми, та тими кому допомагав телеканал СТБ, на вході дали команду не впускати мене з людьми на засідання. Це потрібно було для того, щоб потім була можливість написати в усіх виданнях, що я і телеканал СТБ проігнорував захід, бо начебто винні.

 На засідання ми все ж таки потрапили,  я відразу  підняла питання, чому мене не повідомили про день та місце підпільного обговорення, на що усі почали знизувати плечима та ховати під круглий стіл свої погляди. Житель міста Гадяча Іван Іванюта, який, скоріше за все, образився на журналіста телеканалу СТБ Дмитра Литвиненка,  та який називає сам себе в районі правозахисником, але нікому  реально ще й досі так нічим і  не допоміг, почав стверджувати, що усі сюжети  про Гадяч неправдиві. Проглянувши їх ще раз на широкоформатному екрані, усі присутні журналісти прийшли висновку, що Дмитро Литвиненко об’єктивно висвітлив інформацію, дав можливість висловитися у піднятих проблемах району усім, окрім Іванюти, що і стало причиною ахінеї  останнього. 

Матір в якої відібрали чотирьох дітей, та якій наразі допомагає СТБ, прийшла на засідання із лозунгом «Віддайте мені моїх дітей!». Такого повороту ніхто не очікував, адже Іванюта вже на усіх сайтах  навмисно розмістив, про те що телеканал СТБ  зробило сенсацію на брехні, що начебто мати написала заяву під примусом про те, що хоче їх повернути,  і за його ж таки версією вдруге на суді відмовилась від дітей. Насправді, мати на прохання адвоката днями відкликала свою позовну заяву, щоб змінити суддю, та більш якісніше підготуватися юридично до судового процесу. Окрім цього, в сюжеті було показано, що я подарувала цій родині меблеву стінку, чому вже й сама не рада, бо той же ж Іванюта, який ради мене зареєструвався майже в усіх соціальних мережах Інтернету, почав писати вигадану історію про те, що за цю матеріальну допомогу, я із жінки, вибачте, здерла 8 тисяч гривень. (З приводу цього доведеться тепер вже мені звернутися до суду)

Далі було підняте питання по другому сюжету: чи дійсно п’ять років тому, на сесії міської ради один із депутатів підіймав  питання про неякісний газопровід, і чому я не повідомила, хто саме надав цю інформацію? Після оприлюдненого  питання взяла слово  колишній депутат від БЮТ Наталя Касяненко, яка не витримавши відповіла  : «Якщо вже на й те пішло, і Ірма Миколаївна не говорить, хто надав їй цю інформацію, то я вам скажу, що це я надала цю інформацію. Ще п’ять років тому, цю тему піднімав перший заступник Гадяцького міського голови…».

Після цих слів, та повної капітуляції усіх звинувачень в адресу телеканалу, Іванюта мав би вибачитися перед журналістами, але нажаль не зробив цього.    

Учасникам круглого столу, стало дуже не зручно, що в черговий раз повірили в відверту брехню чоловіка, який мав за мету безпідставно облити брудом журналістів, які дійсно намагаються допомоги людям вирішити свої проблеми більш оперативніше. Головний редактор державного телеканалу «Регіони» Тамара Рубан взагалі здивувалася тому, що відбувається навколо журналістів,  на її погляд  ніхто не вправі цензурити телеканал СТБ, чинити опір на журналістів, а тим більше ставити під сумнів їхні сюжети.

Перший заступник голови Гадяцької райдержадміністрації Григорій  Мисюра залишив слухання із думкою : «Журналістці Ірмі Крат на таких зборах не потрібна підтримка інших, вона й сама за пів години зуміла розібралася із усіма своїми ворогами, тому даремно вони проти неї це затіяли».

Що і слідувало очікувати !

(відеозапис із громадських слухань ) http://www.youtube.com/watch?v=SUKRwAluQr8&feature=youtu.be SaveFrom.net

Ірма Крат

 

Категорія: Основні статті | Додав: Ірма (25.03.2012)
Переглядів: 3365 | Коментарі: 3
Всього коментарів: 3
0
1 Владимир Гулевский   [Матеріал]
что я могу сказать?: слабо работаем, с такой "работой" в какие там депутаты?
Это говорю откровенно и искренне, без подколки.

0
2 Гадяч   [Матеріал]
Гулевський, це ви про Беседу? Чи про Богдана?

0
3 gadyach.net   [Матеріал]
gadyach.net

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2021 рік.