Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 02.10.2022, 12.12.16

Головна » Статті » Основні статті

Допомогу по догляду за дитиною отримує гадяцький батько, який не бачив своєї дитини 8 років

До жовтня 2009 року 46 річна Світлана Берегова працювала вихователем в дитячому садочку села Веприк «Малятко». Одинока Світлана Василівна самостійно виховує 10 – річного сина Віталія. У зв’язку, із не дуже добрим станом свого здоров’я, та за вислугою років, вирішила піти на пенсію. Коли наважувалась на такий крок, розраховувала на зароблену пенсію та на додаткові 150 гривень, що усім додає держава по догляду за неповнолітньою дитиною. Але під час оформлення пенсії – з’ясувалося, що допомогу вже давно отримує батько Віталія. Звісно, така звістка здивувала матір. В її  голову й досі не вкладається, про те що людина може піти на таке, тим більше рідний батько.

Тож, щоб гроші повернули дитині й надалі нараховували матері, потрібна була письмова відмова батька. Спочатку у телефонній розмові батько Віталія погодився дати свою згоду, та наступного дня відмовився від своїх слів, бо мабуть вирішив, що вони йому також не будуть зайвими.

« Ми з Іваном познайомилися відразу як він приїхав до Веприку. Офіційно не одружувалися. Коли Віталію виповнилося 2,5 роки, він покинув нас і відразу одружився на іншій. Діватися нікуди було – подала на аліменти. Потім, хотів повернутися, але я його не впустила… не змогла пробачити…».

Батько Віталія, 43-річний гадячанин В’ячеслав Іванов, має дітей від інших жінок. Кількісна його фізіологічна  спроможність для нас не відома. «Коли і як він оформив цю допомогу, зрозуміти не можу» - бідкається жінка. – «Мені скільки довідок довелося зібрати. В пенсійному я просила показати документи на дитячу допомогу, так мені спочатку сказали, що ця інформація конфіденційна. А потім взагалі: «Які там документи, він же батько!».

Сільського голову, це також, дуже, так би мовити, зачепило. На відміну від інших голів він допомагає жінці повернути справедливість до неї передом. «Я розумію, що копію свідоцтва про народжуваність для оформлення такої допомоги він міг у загсі отримати, але ж я знаю, що  дитина  проживає постійно із матір’ю.  Та й взагалі, кому ж тоді той батько платить аліменти?» - обурюється веприцький сільський голова Олексій Ковальов.

Ошукана жінка неодноразово зверталася до юристів. Ті говорять, що такого, ще у своїй практиці не зустрічали. На їхню думку, батько Віталія не міг отримати такої допомоги без письмової згоди матері і порадили звернутися до суду. Світлана Василівна, побачивши, що її загнано в глухий кут – звернулася до суду. На сьогодні, вона вже заплатила 200 гривень із своєї пенсії адвокату та 51 гривню державного мита. За виступ на суді адвокат запросив 700 гривень. Документи на оформлення пенсії із Полтави повернули і поки що знаходяться в режимі очікування рішення суду. Родина живе, як що це так можна назвати, без пенсії, без допомоги по догляду за дитиною на одні аліменти в розмірі від 70 до 150 гривень в місяць. Днями Віталій тяжко захворів – потрібні були ліки, а придбати їх немає за що бо всі гроші через «турботливого» батька пішли на адвоката.
Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (03.01.2010)
Переглядів: 446
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2022 рік.