Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 28.01.2022, 21.23.44

Головна » Статті » Кримінал

ОПЕРАЦІЯ « ЛІТО - 2010».

На виконання  Закону України « Про оздоровлення та відпочинок дітей», Указу Президента України від 11 липня 2005 року № 1086 « Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей», постанови  Кабінету Міністрів України від 11 травня 2006 року № 623 « Про затвердження Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006 – 2010 роки та розпорядження МВС України від 28.05.2010 № 410, з метою забезпечення соціального  та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів дітьми і відносно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ у період літнього оздоровчого сезону в період з 1 червня по 31 серпня цього року на території області проходять загальнодержавні оперативно – профілактичні заходи під умовної назвою

 « Літо - 2010».

В ході операції « Літо – 2010» працівниками міліції будуть проводитись рейди в місцях масового відпочинку молоді з метою виявлення бездоглядних дітей, підлітків, які перебувають у розшуку та подальшого їх соціального влаштування.

         Відпрацювуватимуться комп’ютерні клуби, дискотеки, місця розташування ігрових автоматів та інші розважальні заклади з метою встановлення порушень законодавства щодо дітей.

         Перевірятиметься стан дотримання адміністрацією зазначених закладів обмежень щодо відвідування їх неповнолітніми, виявлятимуться  факти розповсюдження серед підлітків наркотичних і психотропних речовин, творів, що пропагують жорстокість, насильство та порнографію, порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.

З метою виявлення і документування фактів продажу неповнолітнім алкогольних і тютюнових виробів працівниками закладів торгівлі, особливо тих, які розташовані поблизу місць дозвілля та відпочинку підлітків, проводитемуться відпрацювання таких закладів. При встановленні таких порушень вжитимуться  заходи щодо призупинення дії ліцензій на право торгівлі зазначеною групою підакцизних товарів та притягнення правопорушників до відповідальності.

Також під час проведення оперативно-профілактичних заходів будуть спрямовані всі зусилля на виявлення дорослих осіб, які втягують підлітків у пияцтво та наркомані.

Тому шановні громадяни відпочивайте на здоров’я, але завжди пам’ятайте, що закон є закон і за його порушення  рано чи пізно доведеться відповідати.

 

Заступник начальника Гадяцького РВ ГУМВС

України в Полтавській області –

начальник МГБ

підполковник міліції                                                 О.В. Семеренко

Категорія: Кримінал | Додав: AdminoV (08.06.2010)
Переглядів: 568
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2022 рік.