Свобода Слова

Чи маєте свій стиль в одязі? - Форум
Форма входу

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 19.05.2024, 00.47.49

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Перша категорія » Форум міста Гадяч » Чи маєте свій стиль в одязі?
Чи маєте свій стиль в одязі?
lizaliminaДата: П`ятниця, 10.02.2023, 13.48.07 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт, чи маєте свій стиль в одязі? Хочу поміняти гардероб, не зовсім розуміюся на модних тенденціях, але хотілося б підібрати універсальні речі, які підходять під будь-яку фігуру та статус, чи є у вас такі? Ділиться =)
 
mbelousova072200Дата: П`ятниця, 10.02.2023, 13.52.27 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене є універсальні особисто для мене речі, люблю трикотажні сукні, можу їх носити і на роботу, якщо колір не яскравий, а можу і під кросівки вдягнути на прогулянку чи в кафе піти посидіти. Причому є щільної в'язки, їх ношу взимку, взагалі вважаю, що дівчині сукні йдуть більше ніж штани і навіть взимку можна гарно одягатися.
 
violenashilkovaДата: П`ятниця, 10.02.2023, 14.11.29 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз взагалі не розберешся, носять все підряд) Здавалося б сукню та кеди, ще кілька років тому було б дикістю, а зараз тренд) Ось мої улюблені кеди та кросівки якраз теж ношу практично під усе, навіть восени під пальто, якщо не сильно холодно
 
fionafilonoДата: П`ятниця, 10.02.2023, 14.22.35 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
Не скажу, що я модниця, але в мене в основному в гардеробі базові речі, які намагаюся між собою поєднувати, все-таки робота у мене офісна і особливо не нарядишся. Але я намагаюсь носити сукні та спідниці, так я почуваю себе більш жіночною. Ось тут купила собі рожевий сарафан для відпустки https://numero05store.com/product-category/zhinoche/odyag/sukni/
 
Форум » Перша категорія » Форум міста Гадяч » Чи маєте свій стиль в одязі?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



Экспресс аудит  2010-2024 рік.