Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
loiujlmkl
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 29.11.2021, 12.10.52

Головна » Статті » Основні статті

Відкритий лист


Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (25.06.2011)
Переглядів: 1841 | Коментарі: 2
Всього коментарів: 2
0
1 Українець   [Матеріал]
Потрібно думати про наше місто не тільки з своєї кишені...

0
2 Українець   [Матеріал]
Чомусь ніхто не піднімає проблему Українців відносно циган. У Европі вже почалося. Гітлер мав рацію.

На сьогоднішній день доводиться визнати, що цигани залишаються однією з найбільш очевидних загроз соціальній стабільності європейського суспільства. Європейці дорожать своєю ідентичністю, прагнуть зберігати її, захищаючи від будь-яких загроз. Циганське ж меншість своєю поведінкою зачіпає почуття європейців, що цінують свої завоювання в економічній, політичній і соціальній сферах. Вони демонстративно ігнорують підвалини життя і навіть законодавство приймаючих країн. Але без прагнення до адаптації, інтеграції в висококультурних і організоване суспільство, без обопільних зусиль в цьому плані вирішити проблему неможливо.
Така ж проблема стоїть перед Україною. Якщо в Європейських країнах на них є якась управа, а деякі країни їх взагалі виселяють, то з нашим законодавством нам загрожує повна ціганізація суспільства. За посібниками на народження дитини в чергах ощадбанків стоять в основному цигане. Звичайні громадяни, які мають квартири, живуть в соціумі, користуються комунальними послугами, працюють, навчають дітей у школах, ВУЗах, беруть участь у суспільному житті, відвідують культурні заклади. Такі сім'ї не можуть собі дозволити в силу відомих причин 4, 5 або 10 дітей навіть за наявності посібники тому житлоплощу для цього недостатня, і матеріально при працюючому тільки чоловіка. Циган це не стримує. Вони можуть спати на підлозі в одній кімнаті по 5-10 чоловік, в школу не ходять, ведуть антигромадський, а частіше злочинний спосіб життя. У місцях проживання циган суцільна антисанітарія, туберкульоз, злочинність, наркоторгівля і багато інші «принади», які принесли з собою цигане в наше життя.
Щоб не звинуватити мене в екстремізмі або фашизмі, пропоную обмежити народжуваність циган якщо не перев'язуванням труб в пологовому будинку, після другої дитини, (шкода немає такого закону), то хоча б скасувати допомоги, якщо Циганка народить третю дитину. Адже Китай ввів обмеження народжуваності не якихось циган, а фактично своєї нації Хань.
Цигане-це друга уповільнена бомба в Україні після татар. Згадайте Югославію. Кому американці дали зброю і влаштували геноцид сербам? Правильно-албанцям і боснійським мусульманам. В Україні такий же сценарій можливий, тільки озброять циган. Вони і так ненавидять слов'ян і називають нас презирливо якийсь кличкою. Час пішов. Європейські країни вже всерйоз взялися за них. Не втратити б нам час ...

happy

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2021 рік.