Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 29.03.2024, 10.18.23

Головна » Статті » Основні статті

Кобеляцький суд безпідставно нахабно «викидав» із зали суду усіх журналістів

27 травня в Кобеляцькому суді відбулося чергове слухання справи жорстоко вбитого екс-музиканта Сергія Звенигородського в якому безпідставно звинувачують 16-ти річну Вікторію Санжарівець. Нагадуємо, що на минуле слухання Вікторію Санжарівець чомусь не доставили із СІЗО до суду. Без її присутності  допитувалися експерти та поняті під час відтворення подій, а також Вовк Віталій, який того вечора був із Вікторією. Адвокат Санжарівець Сергій Колотій, під час  слухання  експертного-психолога «підловив» документально доповідача на тому,   що деякі моменти на попередньому сфальсифікованому відтворені, Вікторія виконувала не самостійно. Два понятих, також впевнено сказали, що Вікторія постійно плуталася, не у тому місці показувала де лежав труп та вказала, що він лежав на животі, а померлого було знайдено лежачим на спині, зовсім у іншому положенні.  Поняті впевнені, що Санжарівець на чиєсь прохання, давала неправдиві покази, тому вважають, що дівчину потрібно негайно відпустити на волю.

27 травня 2011 року слухання почалося із клопотання адвоката про те, щоб дали дозвіл на відео зйомку журналістам із відомого телеканалу «НТН» телепередачі «Агенти впливу». Замість того, щоб радитися із судовими помічниками, суддя відбув у нарадчу кімнату із якої журналістам було чутно, як суддя знервовано до когось телефонував, і постійно запитував, що ж йому робити? Після 30-ти хвилинних перемовин, суддя відхилив клопотання адвоката. Нагадуємо, що на позаминулому слуханні після 45-ти хвилинного роздуму, аналогічну відповідь отримала і телепередача «Критична точка». Далі було заслухано клопотання адвоката Сергія Колотія; притягнути до відповідальності двох працівників Кобеляцького райвідділу міліції Лісного Юрія та Драну Олександра, за завідомо неправдиві свідчення, допитати певних учасників фестивалю, які фігурують по справі, а також доки буде матеріал знаходитися на додатковому дорозслідуванні, відпустити підсудну на волю оформивши підписку про не виїзд.


У свою чергу, представник прокуратури із області надала клопотання судді направити одяг Санжарівець та одяг Звенигородського до Харківської токсикологічної лабораторії інституту ім. Бокаріуса  для проведення  повторної експертизи.

Під час судової перерви усі журналісти, прийшли до однієї думки, що одяг в якому була підсудна та потерпілий, знаходиться у камері схову, і що у правоохоронців залишився єдиний вихід сфальсифікувати причетність Санжарівець до вбивства, це потерти одяг підсудної  об одяг потерпілого  і віддати у лабораторію.

Нагадуємо, що за матеріалами справи, на руках Звенигородського, а також під нігтями, лабораторія не знайшла, ані залишків жирових клітинок, ані будь-яких ворсинок, що б могли належати Санжарівець, що у дійсності говорить про те, що вона не може бути причетною до вбивства.

Очільники ж правової системи мотивують це тим, що Звенигородський під час задушення просто тримав руки на грудях, тобто лодонями до футболки, тому  лабораторія й  не знайшла залишків жиру та ворсинок. Якщо ж так, у журналістів виникає логічне питання, чому ж Вікторія на відео показує, що вона сидить на спині Звенигородського, а він тримає її за оголену ногу (була літня пору року, (27 серпня 2010 рік),  Санжарівець була у короткій спідниці), де ж поділися залишки жирових клітин, вибачаємося, звісно так не можна говорити про померлу людину, але ж у померлого за твердженням слідчих дві руки навхрест знаходились на грудях, а третя рука виявляється тримала Санжарівець за ногу?

Також, Полтавський прокурор надала клопотання про те, щоб Вікторію Санжарівець не відпускали на волю. На таке клопотання в журналістки Ірми Крат вирвалося

-         Проводьте хоч і віками свої дослідження, а дівчину відпустіть на волю!

Суддя знервовано різко заперечив  

-         Встаньте я вам сказав!!! Встаньте!!!

-         В чому річ, я вас дуже уважно слухаю?

-         Я вас зараз видалю із залу суду, ваше прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, де ви проживаєте і де працюєте ??? (голосно заволав суддя )

-         Крат Ірма Миколаївна, 26.08.84 рік народження, проживаю у Гадячі, працюю головним редактором газети «Свобода слова». Ще щось?

-         Ще одне зауваження, і я вас видалю із залу суду!!! Майте повагу до суду.

-         Вибачте, але повага до такого суду у мене, і не лише у мене,  вже давно зникла!

Під час судової перерви конвоїри забороняли говорити із підсудною але Ірма Крат встигла запитати у Вікторії ось що:

-         Віка мені сказали, що ти вживає якісь пігулки?

-         Да

-         Які саме?

-         Не знаю (знизує плечима)

-         Хто тобі їх дає?

-         Лікарі

-         Для чого ти їх п’єш? Що у тебе болить?

-         Я не знаю. Я вже не можу без них. Я не вбивала нікого!!!

Зараз Вікторія має дуже пожовклий колір шкіри, під час розмови орієнтація дуже пригнічена, зір поганий. Рідний брат-двійня, говорить, що вона зовсім змінилась, і скоріше за все знаходиться під впливом якихось невідомих наркотичних засобів. Подруга Інна говорить, яка також була на суді, що «….це вже не та Віка, яку я знала раніше, із нею щось не те, чомусь погано орієнтується у просторі…»

Після чергової судової перерви під час оголошення постанови суду, суддя який мабуть злякався фотоапарату Ірми Крат, сказав, що не буде оголошувати постанову, доки журналістка не покине зал суду. Судовий пристав декілька разів на прохання судді намагався вигнати журналістку із залу суду, але вона постійно відмовлялася це виконати, бо не бачила обґрунтованих законних підстав для цього. Коли суддя взагалі відмовився будь-що читати у її присутності, Ірма Крат, щоб не затягувати судовий розгляд справи покинула зал засідань. Судовий пристав разом із трьома міліціонерами намагався й самого приміщення суду вигнати на вулицю журналістку, але журналістка категорично відмовилась, продовжуючи слухати все, що відбувається в залі суду під дверима.

На цьому слуханні суддя не обґрунтувавши відхилив клопотання адвоката,

Після завершення слухання, працівники міліції усіх без виключення  журналістів  почали виганяти із приміщення суду, мотивуючи це тим, що робочий час закінчився. Всі порушення закону та перешкоджання журналістам в проведені власного розслідування Ірма Крат зафіксувала на відеокамеру.

Нагадуємо усім гілкам влади, що за статтею 171 ККК «Перешкоджання журналістам у професійній діяльності» загрожує від двох до п’яти років позбавлення волі.

Наступне слухання справи відбудеться днів через 20, конкретної дати суддя чомусь не оголосив, що також є грубим порушенням закону.  

«Свобода слова» Ірма Крат

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (25.06.2011)
Переглядів: 2381 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Rekbnv  
0
Це все зробили мусора

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2024 рік.