Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 16.07.2024, 04.45.04

Головна » Статті » Основні статті

Чи матимете ви в дворі собаку - вирішуватимуть газовики.

В січні цього року   багато   жителів  Гадяча  дізналися, що вони є боржниками за газ. Були люди, борги яких сягали кількох тисяч. За лічильником у  господарів  все заплачено вчасно.  В кінці березня працівники «Гадячгазу» рознесли платіжки,   отримавши які люди були шоковані. А винні в цьому різниці тарифів. Весна 2010  року була тепла.  Люди  палили мало газу і вклалися в тариф, який розрахований на споживачів газу до 2,5 тисяч кубів.  Контролери  попередили господарів будинків що в тих є переплата, бо  вони за перше півріччя платили по тарифу  для споживачів газу, які випалюють понад  2,5 тисячі кубів. 

 Я платила по більшому тарифу, а потім сказали, що в мене переплата понад 500 гривень. Все літо я ходила до газового  господарства і мені ставили відмітку в книжці, списували переплату. ЇЇ навіть всю   мені ще не списали,  та в жовтні я,  не звертаючи  на це увагу,  почала платити за другим тарифом. А в лютому дізналась, що маю борг понад 1200 гривен і в разі невиплати – газ відріжуть . Попередження про несплату боргу передали через сусідку в п’ятницю. В понеділок  я заплатила недоплачену частину боргу, бо погашала його вже протягом двох місяців.  В середу  о восьмій   я пішла з дому по своїх справах. Спочатку мені подзвонила  сусідка і каже, що в тебе по двору ходять якійсь чоловіки, заглядають по вікнах. Я захвилювалась, бо вже була спроба злодіїв  влізти до хати через вікно. Це вже, майнула думка, знову приглядаються.  Хвилин  через 5 мені подзвонила сусідка з іншого боку і каже, що  до неї вранці прийшли працівники газового і почали питати, чи віддала вона  попередження, а потім сказали, що вони  приведуть мисливців і застрелять собаку, що в моєму дворі, бо через  неї вони  не можуть вільно ходити по двору. На моє щастя, та на щастя собаки, вона була закрита в гаражі. Так що газовики  ходили на моє щастя спокійні і не ушкоджені, заглядали в вікна, робили, що хотіли. Нарешті опломбували газ. Я прийшла додому і подзвонила в ВАТ «Гадячгаз».  

 Керівник газового господарства Олександр Гапонов каже, що так і повинно бути, адже споживачі повинні слідкувати за лічильниками і кожного  півріччя самі обчислювати, в який тариф вони вкладаються. Якщо ж переходять на альтернативний вид опалення, то необхідно писати заяву, щоб зменшили тариф. -  Але не дуже розраховуйте на те, що в вас буде переплата, бо в квітні тарифи зросли на 20%, наступного місяця ще на  10% і це ще не кінець, - каже Олександр Юрійович.

Через годину працівники газу повернулись. Вони були без  відповідної форми,  не представилися, не показали посвідчень. Після двадцятихвилинних перемовин газ включили.

Люди похилого віку не в змозі  облікувати, за яким тарифом платити, такі випадки не поодинокі. Розповідаю про відвідування газової служби своїй знайомій, а вона мені розповідає, що мені повезло, бо тільки двоє було,   а  до неї покази електричного лічильника приходили дивитись вчотирьох (!), та ще й насіння в хаті налузали, таке враження, що наступ німців відбувся.

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (15.05.2011)
Переглядів: 1807
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2024 рік.