Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 02.10.2022, 12.32.44

Головна » Статті » Листи до редакції

Це буде відкритий лист до Вас, і мені здається, що він буде опублікований.

 Це буде відкритий лист до Вас, і мені здається, що він буде опублікований.

Мене абсолютно не цікавить і не захоплює чужа бізнесова діяльність; мене цікавить нова газета з такою звучною назвою як «Свобода слова». «Свобода» - це багато значить і до багато чого зобов’язує. Зрозуміло, що «полуничка» в виборі кандидатів на інтерв’ю дасть «рейтинг» і привабливість новій газеті, але його найбільше завжди дає  відкрита позиція, але … тому, я запрошую дійсно поговорити про поняття «свободи слова» в нашому суспільстві, в нашій Україні  і, тим паче, в період президентських перегонів. Тут все непередбачувано, адже незрозуміло  хто буде президентом і яка політична сила буде після перемоги «розставляти» свої кадри на головні посади в місті та районі, адже Гадяцький район – це особливий район, це нафто-газовий «Кувейт» в Україні, і боротьба за керування ним точиться не на рівні українців Гадяцького району, а на рівні всеукраїнському. Тому-то часто і …………. , розуміючи що, « хто править нафто-газовим бізнесом в Україні – той править Україною».

Все, на цю «ницу» тематику напередодні грандіозних подій, що стануть вирішальними в становленні України, в становленні її авторитету в Світі, закінчимо. Це все «дрібниці», хоч і коштують грандіозних грошей, якщо просто зважити на колосальні зарплати, що можуть зникнути в разі,  якщо свого часу не «вгадають» і не  «поставлять» на ту політичну силу, що прийде до влади!

Я поки що доступно пояснюю?!

Справа в тім, що в мене не має боязні писати правду, і відкрито. Ці питання вже винесено на загальнодержавний загальноукраїнський рівень. Це питання українського менталітету – меркантильність і продажність чи боротьба за відродження України, боротьба за відродження віри і моралі нашого суспільства.

Тільки та партія, тільки той кандидат на президентську посаду прийдуть до влади в закінченні цих перегонів, хто дійсно буде мати на меті Відродження України, відродження її економіки ( в «лапках» я поясню – для нашого району це – відновлення і відбудова багатьох підприємств знищених з мовчазної згоди), сільського господарства (відродження села і його знищеної інфраструктури, відновлення  площ посівів цукрового буряка, «житницею» котрого завжди являвся наш район і всі прилеглі до Лохвицького цукрозаводу, знищення самих цукрових заводів, кримінальне їх «вирізання» з однією метою –  цілеспрямовано знищити цукрову галузь на Україні та багато іншого), духовності , віри та моралі.

За цими поняттями стоїть сила декількох найвпливовіших найпотужніших партій України, і я хочу сконцентрувати і скоординувати їх вплив на основоположне питання в відродженні України – Відродження християнської віри та моралі в нашому суспільстві.

І це питання винесено мною для всіх чотирьох реальних кандидатів в цих виборчих перегонах і їх партій.

 

Будучи в минулих виборах прихильником однієї із потужних політичних сил і провівши виборчу кампанію, особисто, відкрито і публічно, ………, я був «знищений» її функціонерами та, не її, чинушами……. .

Я по іншому відношусь вже до тих, хто балотується в Президенти; моя підтримка того чи іншого кандидата буде вже після моїх в и м о г    Відродження України (що направлені всім реальним кандидатам на початку виборчої кампанії), і після вимог підтвердження курсу на відродження слов’янської християнської віри та моралі нашого суспільства, про що я вів особисту боротьбу з функціонерами апарату однієї із партій, і до чого я призвав всіх реальних Лідерів цієї президентської гонки.

Я завжди був проти того, щоб Зрада стала менталітетом української нації, тому зараз не роблю вибору кого підтримати, а ставлю питання інакше: стане президентом лиш той, ….кого ми підтримаємо!, хто йтиме правильним шляхом для української нації, для Відродження України.

Їх, реальних кандидатів, всього лиш четверо: це В.Ф.Янукович, Ю.В.Тимошенко, П.М.Симоненко, В.М.Литвин.

Кожен з них має реальний шанс стати Президентом України, але… стане тільки один! : хто бореться, хто має достойний дієвий і працюючий! ідеологічний апарат, хто вибере шлях Відродження України. Тому, наряду з характеристикою виборчої кампанії, мною буде розглядатись кожна кандидатура в сенсі того, що може дати і привнести той чи інший кандидат справі відродження нації, відродження України; і на основі тільки цих приорітетів Нація має підтримати одного з названих реальних кандидатів. Кожен з них має свої плюси і свої особисті достоїнства, і все це повинен аналізувати і знати народ України, виборці; і вибрати тільки того Лідера, що зможе зробити для Відродження України найбільше!

А демагогія, фарисейство, болтовня – це не шлях до перемоги. І громадні кошти на рекламні щити біг-бордів (тільки задумайтесь, як мерзенно звучить це слово, нав’язане нам, слов’янам, як і вся мішура «західної» американської ідеології, котрій «б’ють поклони» деякі «відщепенці» українського народу) – це не «прозомбує» вже Народ цього разу, і переможе Лідер, що розмовляє з народом, що дасть конкретну відповідь про минуле, сьогодення і майбутнє українців.

Тому я запрошую читати Свободу слова (без лапок) і разом зі мною робити висновки і зробити свій вибір – Ваш ВИБІР, українці.

І я говорю так: хай Свобода слова стане Трибуною вибору Лідера Нації, Президента України.

А ми, українці, проаналізуємо роботу тих, хто отримує за це шалені гроші, проаналізуємо роботу ідеологічного апарату кожної партії.

Перемогу має право отримати тільки той, хто бореться, хто працює, хто примушує працювати свій ідеологічний апарат, а не розводить демагогію з екранів телебачення (в зв’язку з цим обурює остання заява одного із кандидатів, що так «бореться», про те що на жаль!!! цукрові заводи знищуються. І хочеться запитати: це ти тільки зараз звернув увагу що вони знищуються?, коли вони вже знищені, тільки в період виборчої кампанії? для іміджу? Але ж ти був при владі при всіх урядах, ти весь цей час володів грандіозними грошима, то чому ж раніше не «потурбувався» про гордість, колись, України – цукрову галузь?! Демагогія і фарисейство.),хто не ховається, а відкрито веде свою партію і своє лідерство до перемоги. І переможе найсильніший кандидат –і це справедливо!

І та партія, що запропонує найкращий варіант розвитку України, її відродження, отримає мою підтримку і підтримку народу, я в цьому впевнений.

Тому, не хочеться більш орієнтуватись на «біг-борди», на красиві краєвиди на фоні деяких нуворишей, а потрібно аналізувати конкретні справи і робити свій вибір.

З повагою до Вас, шановна Ірма Крат;

З повагою до кожного реального кандидата і його партії  

23.12.09.                                                                    Володимир Гулєвський    0997648724;

 

 

Боротьба через цю газету може висвічуватись на одному із політичних сайтів, що дасть загальну картину проходження виборчих перегонів для кожного із лідерів.

Наш район у цьому сенсі стане «лакмусовим папером» цієї виборчої боротьби. І не хотілось би, щоб хтось намагався обгидити цю, мою ініціативу,тому що ця ініціатива в інтересах народу, його правильного вибору, і в інтересах майбутнього переможця.

Наголошую, сильна партія таку (мою) ініціативу тільки підтримає, а слабка?…-  «народжений повзати…» хоче отримувати тільки гроші, «сладко есть и мягко спать».

 

23.12.09.

Категорія: Листи до редакції | Додав: AdminoV (22.12.2009)
Переглядів: 730
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2022 рік.