Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 21.11.2018, 19.07.03

Головна » Статті » Основні статті

Журналістка покарала гадяцького міліціонера – звільненням !

25 січня цього року, головний редактор газети «Свобода слова» Ірма Крат, опубліковала на сайті «Новини Полтавщини»  статтю «Гадяцька міліція не виїжджає на виклики у ночі». Для перевірки викладеного журналісткою факту, за вказівкою керівництва обласної міліції, було створено спеціальну комісію УМВС.

Службова перевірка підтвердила достовірність оприлюдненої інформації в частині порушення помічником чергового, з яким спілкувалася журналіст, службової Інструкції, що регламентує порядок реєстрації та розгляду звернень громадян в органах і підрозділах внутрішніх справ.

Зокрема перевіркою з’ясовано, що помічник чергового не вжив необхідних заходів для організації виїзду на місце події слідчо-оперативної групи, яка чергувала того дня у повному складі. Слід зауважити, що через непрофесіоналізм вказаного працівника міліції у представника мас-медіа склалося хибне негативне враження про роботу Гадяцької міліції, яке автор висловила у статті.

Необхідно відзначити, що згідно вимог чинного законодавства слідчо-оперативна група у будь-якому райвідділі області працює щодобово (й у Гадяцькому районі зокрема). Окрім того, до забезпечення охорони громадського порядку залучаються працівники підрозділів державної служби охорони і Державтоінспекції УМВС.

У непорозумінні, яке виникло між журналістом і міліціонером, винен власне помічник чергового, котрий не зумів організувати виїзд чергових нарядів за викликом та не повідомив про подію черговому, який знаходився у сусідньому кабінеті.

За непрофесійні дії наказом керівництва міліції помічника чергового звільнено із займаної посади. За результатами службової перевірки, ініційованої керівництвом Управління внутрішніх справ області, оперативному черговому райвідділу оголошено сувору догану, а начальникові штабу райвідділу – догану за неналежний контроль за діяльністю підлеглих.

 ВЗГ УМВС у Полтавській області

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (05.02.2011)
Переглядів: 756 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Ірина Гулей  
Правда яку ніхто не чує і дуже дивно, що відреагували. А скільки я таких листів надіслала? Все безрезультатно - відповіді губилися.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.