Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 24.05.2018, 08.00.26

Головна » Статті » Основні статті

В Гадячі знищують дротове радіо.

В  селах Гадяцького району  значно зменшилась кількість слухачів дротового радіо. В Соснівці  взагалі радіо не слухають, бо   під час проведення газу перервали підземний радіо кабель. Не краща ситуація і в інших селах та місті. В Вельбівці  проржавіли дроти, їх не замінюють. В Гадячі ще в 2009 році міняли опори електропередачі  і зняли радіолінію. Тому жителі вулиць Білохи, провулка Сумського, Набережної Груні залишилися  без радіо. До будинків, що на вулицях  району  Молодіжного його навіть і не проводили.

 – Вони не зацікавлені, щоб ми слухали радіо. Тепер зробили так, що як не плачено за радіо, то  гроші за телефон не приймають. А  тоді телефон відключають. Це ж простіше зробити прямо на комп’ютері, ніж радіо відмикати. А мені телефон важніший. То я від радіо відмовилась, бо інколи забуду за радіо вчасно заплатити,-  каже жіночка на базарі, що торгує квітами.

 А  я взагалі  обурена, - приєднується до неї сусідка. Я тут неподалеку живу, на Кондратенка, 23. У нас колись стовп у дворі стояв, радіо проходило. Коли будували хату і поставили огорожу, він опинився в нашому дворі. А тепер згнив, так вони, щоб нового не ставити, приєднали дроти до хати. Тепер у кого на вулиці радіо не працює, або перевірити щось, то беруть  мою драбину і лізуть   мало не до криші.  Нас вдома немає, а вони самі хазяйнують у дворі. Я назад сама драбину не можу поставити, бо вона велика і важка. Прошу кожного разу когось. Тай взагалі, чого вони в  моєму дворі  без дозволу ходять?, - питає Антоніна. Я їм неодноразово казала, так вони тільки сміються.

- Так, вони чуть що кажуть, як вас не влаштовує, то пишіть заяву, коли я сказав, що радіо погано робить - каже літній чоловік. Так я й написав, надоїло з ними  боротися. Вони не  переживають за кожну радіоточку. Я вже допускаю, що їх просять оті станції, де про бандитів співають, шансон чи як ото зветься. А нормального радіо щоб люди не чули. Он в Білорусії навпаки розширюють дротове мовлення, щоб люди владу чули. А в нас ніхто цього не контролює. За що ж вони гроші получають?

- Я мала борг, просчиталась, бо книжки немає. Я й забула, чи плачено, бо квитанцію десь поклала. А  радіо знову  вже три дні не  балакає. Бідкаюсь сусідці, а вона каже, що бачила якихось людей у мене в дворі, поки я на роботі була. Ти подивись, каже, може відрізали, бо щось там лазили. Я подивилась, а вже й дротів немає, так вони намагаються зберегти клієнтів. А я ще й наперед заплатила, бідкається  господарка  будинку 50, що по Чапаєва  в Гадячі.

 - Колись, як тільки FM станції впроваджували , то спеціально передавач в кожному районі стояв, дублював трансляцію  в радіусі 50 кілометрів. Його ліквідували.  До незалежності 25 тисяч  користувачів  було в районі,   як  я починав працювати сім років тому, то вже  стало 16,5 тисяч. А зараз вам і цифру ніхто не назве, бо стидно,- пояснює  директор радіо компанії «Місто» Василь Глухота.

Наталія Бондар.

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (20.05.2010)
Переглядів: 291
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.