Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 24.05.2018, 13.54.06

Головна » Статті » Основні статті

В дружини Діаманта, було аж чотири коханці?

Насправді це не правда, а суща маячня та брехливі вигадані історії, які нажаль важко спростувати, а особливо коли про одну із них жінка не заперечує, а от де решта коханців взялося і звідки вони родом, довідатися не вдається не лише пресі, а й навіть самій обвинувачуваній. Тож, коротко повертаємося в минуле. Власник магазину «Діамант» Сергій Павлович одружився на Оксані, ще п’ятнадцять років тому. За час спільного прожитого життя вони виростили дев’ятирічного сина,  відкрили три магазини і побудували найбільший  в Гадяцькому  районі будинок. Рік тому, за повідомленням правоохоронних органів стало відомо, що у дружини Жуківця Сергія невідомі викрали автомобіль. Через певний час з’ясувалося, що вона застрягла на ньому у Вельбівському лісі де начебто очікувала на коханця. По даному факту проти жінки було порушено кримінальну справу за неправдиві свідчення, що за собою тягло  відповідальність: позбавлення волі строком на п’ять років. Після цього випадку, Жуківець Оксана пішла від чоловіка, і відкрила свій власний магазин «Смарагд», там де зараз знаходиться супермаркет  «АТБ». Жуківець Сергій, який щиро клявся у тому, що не може прожити без  своєї коханої Оксани жодної секунди, раптово приводить в будинок іншу жінку, яка була вихователькою  його сина у дитячому садочку і публічно оголошує про своє одруження.  Зараз чоловік клянеться у присутності преси, що не зраджував своїй дружині, а в останньому інтерв’ю, можливо для того, щоб виправдати себе, стверджує про те, що у його дружини було аж чотири коханці. Днями, стало відомо, що Жуківець  офіційно звинуватив колишню свою продавщицю Жанну у викраденні золотих сережок на суму 140 тисяч гривень. Жанна є найкращою подругою Оксани, тому на його думку це золото вона викрала для його дружини. Міліція під час обшуку тепер вже колишньої дружини магазину «Смарагду» знайшла один золотий ланцюжок, який належить Жуківцю. Оксана говорить, що цей ланцюжок взяла її мама, щоб продати своїм далеким рідним, а після їхнього розлучення вирішила його не повертати.   

Прочитавши інтерв’ю колишнього свого чоловіка Жуківця Сергія маму відразу із серцевим нападом забрали у лікарню. Жанна яка в ту мить торгувала золотими прикрасами у «Смарагді» , сильно розплакавшись разом із Оксаною вимушені були зачинити магазин, бо у такому шокованому стані клієнтів обслуговувати було просто не реально.  

Через декілька годин Жуківець Оксана після того, як все місто прочитало про їхнє життя вирішила не мовчати і дала своє інтерв’ю.

-         Пані Оксано, газета відкрита для всіх, і якщо ви із чимось не згодні, і вам є що сказати у відповідь, будь-ласка, це ваше право. Ваш колишній чоловік звинувачує вас у тому, що ваша подруга Жанна, що працювала у магазинові «Діамант», викрала у нього золоті сережки на суму 140 тисяч гривень і віддала вам, це правда?

-         Це якась маячня. Ну ви самі подумайте, як можна вкрасти на таку суму і не помітити цього. Це потрібно, щонайменше забрати два лотки золота – цілу вітрину.

-         Але ж були й якісь інші склади під вітринами, можливо вона звідти поцупила, але не для вас, а для себе. Навіщо їй викрадати для інших?

-         Та які там склади, практично все лежало у вітринах. Тай Жанна пішла від нього до мене працювати вже давно, а  він лише зараз виявив цю нестачу? Чому не зробив ревізію відразу після того, як вона пішла? Після Жанни, як мені відомо, працювали нові продавці.

-         То можливо, під цей «шумок» скористалися всі і обібрали вашого чоловіка, а  в усьому винна залишилася ви?

-         Можливо. Він правильно говорить, що я пішла від нього гола та боса.

-         Так, він це говорив, але він не може зрозуміти де ви взяли гроші на відкриття власного магазину?

-         Моя сестра побачивши в якому я становищі дала мені 35 тисяч гривень. Потім мені бабуся віддала збережені гроші, що давала Німеччина остарбайтерам.

-         Але ж цього не достатньо, щоб відкрити магазин, ваш чоловік говорить, що потрібно щонайменше 300-400 тисяч гривень.

-         Звісно, цього не достатньо. Все інше мені дали під реалізацію.

-         Але ж ваш чоловік говорить, що вам лише одна людина могла дати під реалізацію

-         Це не правда. Мені не одна людина дала під реалізацію. І під час обшуку магазину «Смарагд» Сергій  був присутній, він брав у руки вироби, дивився на виробників і постійно виходив на вулицю і телефонував на заводи і перепитував, чи дійсно вони мені дали під реалізацію. Тут все просто можна перевірити.

-         Ви забрали із «Діаманту» до себе в магазин свою подругу Жанну, ви їй довіряєте? Ви не боїтеся, що вона вас пограбує?

-         Ні не боюся. Я її дуже добре знаю, вона цього не зробить. Ми вже проводили ревізію і все сходиться до копієчки.

-         Чому ви розлучилися. Причиною стала та історія із автомобілем? Що то за загадкова для усіх історія?

-         Я не буду цього коментувати

-         Кажуть, що ви застрягли в лісі із коханцем, що з міста Лохвиці, начебто то був, якийсь експерт

-         Звідки ви всі взяли, що він із Лохвиці. Як, хоч того експерта звати? Та людина, про яку ви запитуєте взагалі не із Лохвиці, він тимчасово там працював

-         У вас є зараз кохана людина?

-         Ні після того випадку, мене алергія на усіх чоловіків.

-         Добре. Чоловік говорить, що то не єдиний був у вас, коханець, а їх було, аж четверо, це правда?

-         Нехай він мені їх покаже, щоб хоч я знала хто були моїми коханцями. Або нехай приведе мені тих людей, які йому це розповідали. За такий наклеп, я вже звернулася до міліції. Мені не було б образливо, якби це було правдою. Я навіть пропонувала йому поїхати у Київ на детектор брехні, але дізнавшись, що ця послуга коштує 16 тисяч гривень він сказав, що моя правда йому дуже дорого обійдеться.

-         Після цієї історії із автомобілем, чоловік пробачив вам, і говорить усім, що ще краще почав відноситися до вас

-         Так. Він дарував мені квіти, подарував колечко із діамантом. Але це були не справжні стосунки. Мені потрібно було підти відразу, ще після того випадку із автомобілем.

-         Після того випадку, він примусив вас підписати шлюбний контракт? Як ви на це погодилися?

-         Так це було. Він сказав, що якщо я його не підпишу то він все зробить для того, щоб мене посадили на п’ять років за решітку за те, що я інсценувала викрадення своєї машини.

-         Про, що саме говориться у шлюбному контракті?

-         Про те, що все рухоме і не рухоме майно в разі розлучення буде належати йому. Також сказано про те, що я матиму 200 тисяч гривень, які зможу частково отримати протягом року.

-         Але ж він говорив, у своєму інтерв’ю, що відразу вам пропонував взяти 200 тисяч гривень і будинок, але інший, а не той в якому ви проживали разом із дитиною.

-         Ніхто мені відразу нічого не пропонував. Тай він забув сказати, що той будинок знаходиться під заставою у банкові  під 35 тисяч доларів. Він сказав, щоб я йшла жити в той будинок, а він частково виплачуватиме за нього із отих двохсот тисяч, про які вказано у шлюбному контрактові.

-         Після чого саме ви пішли від нього, що стало останньою краплею?

-         На свій День народження він запросив лише чоловіків. Піднявши перший келех він сказав, що я пробачу своїй дружині лише тоді, коли вона у вашій присутності  буде повзати передімною на колінах, і буде просити у мене пробачення. Якщо вона цього не зробить, то я її розберу на маленькі молекули.

-         Ваш колишній чоловік, щиро вірить в те, що його нова, ще неофіційна дружина, кохає його. Як ви гадаєте, чи не дивиться вона на нього, як на мішок із грішми? Чи пішла б вона відразу жити до нього, якби він мав у своїй власності невеличку глиняну хатку?

-         Я впевнена у тому, що усі жінки дивляться на нього, як на мішок із грішми. Нехай, спробують почати все  спочатку і пропрацюють так, як робила це я, і проживуть тим життям хоча б один рік. Прийти на все готове, багато розуму не треба.  Я впевнена, що такого життя і такої роботи  не витримає жодна жінка.

-         Скільки пройшло часу після того, як він знайшов нову кохану, яка на його погляд любить його, а не його гроші?

-         Через два тижні, після того, як я від нього пішла, вона переїхала жити до нього у наш будинок. Якщо довіряти людям, то він, зустрічався із нею десь півтора року, а ми не живемо разом вже, як сім місяців.  

-         У своєму інтерв’ю він говорив, що такою свободою, яку він вам дарував, розумна людина б скористалася. Можливо він і мав на увазі, що все потрібно робити розумно, от наприклад, як він.

-         Мабуть. Але та історія із автомобілем, це зовсім окрема історія із мого життя. Якщо її не брати до уваги, то я чесно прожила своє життя із ним. Він говорить, що я його не кохала, але люди не живуть 15 років не кохаючи одне одного.  

-         Не було такого, що за вами слідкували його люди, чи прослуховувався ваш мобільний телефон?

-         Так, за мною дійсно слідкували найняті люди і прослуховувався мобільник. І навіть про те, що мій автомобіль не викрали, а я це вигадала він знав. Він сам мені про все це розповів.

-         До речі, а де подівся ваш автомобіль?

-         Автомобіль стояв у гаражі. Коли я прийшла з роботи і побачила, що його немає, то запитала у чоловіка де він подівся, а він мені сказав, тепер у тебе не буде машин, я його продав.

-         Оксано, можливо ваш колишній чоловік, ще й досі вас кохає, а нова дружина це черговий спектакль. Та й до цього всього, я знаю, що він планував балотуватися на мера міста, а ви, пішовши від нього зачепили його «Я», можливо через все це він і не дає вам спокійно жити?

-         Можливо, я не можу зрозуміти, що він від мене хоче. Про те, що він хотів бути мером то такі розмови були.

-         І найголовніше питання. Він хоче забрати у вас  дитину, але на мій погляд цього не дозволить жоден суд. Як ви на це реагуєте?

-         Я йому його ніколи не віддам та й сама дитина хоче жити зі мною. Дитину, я проти батька не налаштовую.

-         Ви подали на розподіл майна, на що ви претендуєте?

-         Суд сам вирішить, що і кому буде належати

-         Колишній ваш говорить, що ви хочете забрати у нього все окрім кредитів, а це величезний будинок та весь бізнес

-         Наш син сказав, що я не хочу бачити у нашому будинку чужої жінки, я хочу бачити там, лише свого тата, маму, і себе.

Інтерв’ю провела Ірма Крат

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (25.05.2010)
Переглядів: 556
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.