Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 24.05.2018, 14.04.39

Головна » Статті » Основні статті

«Утром деньги, вечером группа инвалидности! Вечером деньги, утром группа инвалидности!»

Днями до нашої редакції завітала молода мама разом із своєю донькою, яка щойно повернулася із клініки. Тетяна Вікторівна Коваль жителька с. Петрівка Роменська, повезти на страшну операцію доньку примусило необачне ставлення Гадяцьких лікарів, які вчасно не попередили матір про хворобу ніг її дитини. Але скаржитися жінка прийшла не на Гадяцьку лікарню, а на Полтавських ортопедів, які на її вимогу не забажали надати  дитині тимчасову групу інвалідності. Щоб прооперувати дівчинку жінка вимушена була позичити чималеньку суму грошей у своїх знайомих. Як хвороба буде розвиватися надалі, і скільки ще потрібно буде грошей, й сама не знає. Коли стояла під кабінетом ортопеда, який вирішує чи надавати хворому групу інвалідності, вразило саме ставлення лікарів до вимучених від тяжкого горя батьків. Одна жіночка із Лубен тримала на руках трьохтижневу дитинку, зайшла до кабінету, а її навіть не вислухавши вирядили, мовляв «…хватить плакатися та вриватися до кабінету…». Мати розгорнула дитину і показала лікарю, що її дитина взагалі народилася без ніг, і лише після цього її прийняли. Побачивши, яке горе у цієї людини Коваль для себе зрозуміла, що її горе порівняно із іншими батьками, не таке вже й велике.    

Днями жінка знову збирається до клініки, щоб зняти спеціальні прилади, що наскрізь вмонтували у кожну ногу. Де взяти гроші, і до кого податися вона не знає, а їхати знову до Полтави, щоб почути ту ж саму відповідь, думає, що не варто.

Від редакції: Дуже часто у практиці лікарів трапляється коли вони оформляють групу інвалідності своїм знайомим, родичам, або ж беруть хабар через знайомих і дають групу зовсім не відомим для себе людям, які абсолютно нічим не хворіють. Як не дивно, але й самі ж штучні інваліди розповідають про це газетярам. Коли ж приходить дійсно хворий, то говорять, що у бюджеті немає коштів, і усіх жителів планети забезпечити інвалідністю не можуть. Непогана роками вигадана відмовка – правда ж?

На мою ж думку,  якби лікарі не порушували закону то грошей вистачило для усіх хто дійсно цього потребує.


Поговорити на цю тему в присутності невизнаних інвалідів ми плануємо із головним лікарем Полтавської області до якого ми збираємося поїхати через два тижні!  Хто має таку проблему і хоче поїхати із нами, телефонуйте т. 0996431215 (поїздка за рахунок редакції)

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (23.06.2010)
Переглядів: 480
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.