Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 19.02.2018, 22.05.30

Головна » Статті » Основні статті

«Свобода слова» вирішила провести опитування

Результатами виборів незадоволений. Я дуже хотів, щоб мером нашого міста була тільки Ірма Крат. Відразу пояснюю чому? Бо місяць тому мою автівку вдарив один міліціонер. Мене і в’язали, і що тільки не робили зі мною. Я подзвонив до Ірми Миколаївни, вони як почули, що вона вже їде на місце пригоди, тікали, як руді миші хто-куди. Вона приїхала, а я сам стою як сирота. Той чоловік порушив правила дорожнього руху, а із мене хотів зробити винуватого. До мене ніхто не кинувся на допомогу, а вона приїхала. Ох і давала вона їм чортів. Вона нікого не боїться, а її бояться усі. Ось такий нам потрібен мер, а не пенсіонери.

Анатолій (Фото № 5849)

                                  

Я завжди ходжу на вибори. Результатами виборів незадоволена. Я не вірю у чесні підрахунки голосів. Голосувала за Ірму Миколаївну. Її магазин знаходиться по сусідству із моїм, тому дуже добре її знаю. Саме основне, що не боїться нікого. Дуже принципова, щедра, бо поділиться останнім, рішуча. Своєю енергією настрій піднімає усім сусідам. Єдине можу сказати, що знаючи її, то вона б не крала, а у місті був би порядок. До мене заходять у магазин клієнти і всі говорять, що голосували за Ірму Миколаївну, а чого ж тоді перемогла Савченко? Не хочу й говорити за ці вибори…

Марія (фото № 5839)

 

Я взагалі в трансі, і вся моя рідня. Я до сих пір не можу зрозуміти, як Савченко перемогла?  Зараз я безробітна тому мені нічого боятися, я скажу відверто, я голосувала за Ірму Крат. Це дуже енергійна людина. Вона допомагає усім. Чула про неї тільки гарні відгуки. Вона програла, бо їй 26 років, а якби їй було хоча б 30, то вона їх виграла б. Я думаю, що на наступних виборах люди голосуватимуть тільки за неї. Дуже жаль, що чекати потрібно, аж 5 років. Дай Бог дожити

Тетяна (фото №5864)

 

Звісно, я приймав участь у виборах. Результатами виборів незадоволений. Я хочу, щоб нашим містом керувала не пенсіонерка, а молода енергійна людина. Ірму Крат знаю зі школи, тому й голосував за неї. Вона енергійна, не крала б, а намагалася хоч щось зробити у місті. Наша влада не розуміє молодь, а це дуже погано. Хочу бачити на посаді мера молоду людину. Вона добре розуміється у бізнесі, будівництві, економіці. Розумна людина та і все.  Це був би справжній мер.

Олег (Фото № 5850)

 

Я взагалі то жителька села Вельбівка. Про гадяцьких кандидатів чула багато різного. Дуже дивно, що Тетяна Савченко знову перемогла на виборах. Чула про неї тільки погані відгуки. Чомусь люди її не люблять. Якби проживала у Гадячі то віддала б свій голос за Ірму Крат. Дуже багато чула про неї, але особисто її не знаю. Я не рідко читаю її газету і бачу, що вона багато кому допомогла. Молодим потрібно давати дорогу, а пенсіонери нехай йдуть на пенсію. Я не раз хотіла до неї звернутися, щоб вона мені допомогла влаштуватися на роботу за своєю спеціальністю. Я медик, але без доларів влаштуватися на роботу нереально. Я знаю, що  я попрошу то вона мені допоможе.

Антоніна (Фото №5861)

 

 

Я проживаю у Гадячі, але прописана у Красій Луці. Цього року у виборах не приймала участь. Якби мала прописку у місті, то обов’язково віддала б свій голос за Ірму Крат. Ми із нею із одного села. Вона старша за мене, але я її знаю дуже добре тільки із гарного боку. Вона була дуже бідною, і після того, як вона стала багатою то зовсім не змінилася. У неї немає манії величі, вона проста, і ніколи не задирає носа. Ті хто її не знає вже такі плітки про неї розпускають, що смішно слухати. Вона багато кому допомогла, і багато хто просто користується і її добротою, і її зв’язками. Якби її обрали мером то порядок був би точно. Такої справедливої людини знайти буде дуже важко!

Наталка (Фото № 5868)

 

Я ніколи не ходжу на вибори. У день виборів, я була на роботі. Партія Регіонів видвинула Савченко, то тут і так усе ясно, хто б виграв вибори. Особисто я б не хотіла б, щоб пенсіонерка в якої немає ні здоров’я, ні … просто взяла і висиділа п’ять років. Я знаю, що якби партія Регіонів видвинула Ірму Крат, то і у дитячий садок мені б не довелося тягати мішки із картоплею, і дітей я б не забирала додому голодними. За кого, за кого б, а за дітей Ірма Миколаївна подумала б у першу чергу.  Я працюю у родини Мотричів адміністратором в комплексному готелі  «Віанор». Мені подобається те, що багато хто заздрить із молоді Мотричам, а Ірма Крат навпаки хвалить їх і говорить, що це наше майбутнє, це наша перспективна трудяща молодь, із них потрібно брати приклад, а не заздрить.  

Анжеліка (5855)

 

Цього року я на виборах не був, бо у мене зламався автомобіль, але мій голос нехай віддадуть за Ірму Крат. Якби я і пішов на вибори то все рівно виграв би той хто йшов від Регіонів, а від Регіонів пішла Савченко, тому і маємо, те що маємо. Я гадаю, що на наступних виборах переможе Ірма Крат, якщо звісно вона буде балотуватися. Я знаю, що вона дуже гарний господарник, дуже добре орієнтується у бізнесі, та й взагалі дуже мудра і принципова жінка. Вона не вигідна цій партії, бо вона не потерпить хабарів і не зможе танцювати під їхню музику. Найкраща риса її характеру то це те, що вона вміє знаходити із усіма спільну мову, і завжди доводить свої справи до кінця. Я гадаю, що у 26 років, ще жоден кандидат не ризикував так як вона і не подавав свою кандидатуру на посаду мера. На мій погляд у такому віці вона набрала дуже велику кількість голосів, а якби їй було за тридцять то вона б обійшла і Регіоналів. Вона знає, що робить. Це ще не кінець, так просто  не здаються.

Роман (5858)

 

P.S «Під час опитування велика кількість людей говорила, що не довіряє жодному кандидатові через що й  не приймали участь у виборах. Також була велика кількість респондентів, які говорили, що віддали свій голос і за інших кандидатів, але називати себе та фотографуватися категорично відмовлялися. Окрім цього, багато хто хотів  бачити на посаді мера міста Гадяча; Анатолія Попельнюха , Володимира Беседу та Олексія Матюшенка »

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (09.11.2010)
Переглядів: 529
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.