Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 25.05.2018, 04.48.33

Головна » Статті » Основні статті

Справжні бійці айкідо

Тренування в клубі «Мутокукай» проходять 5 разів на тиждень. Одне тренування триває 2 години. Сюди входить: вивчення техніки, історії та філософія айкідо, спортивні ігри та туристичні походи. Особливе значення для розвитку дітей є, їх особистість, формування любові до рідного краю та патріотизм, відчуття колективізму, взаємовиручки і звісно ж  взаємоповага до інших. Постійно здійснюються туристичні походи до мальовничих міст України, водні походи на байдарках, а також лижні прогулянки.


Але найбільше захоплення дітей викликає та мить, коли вони виходять у білосніжних кімоно на татамі, щоб вивчати мистецтво айкідо зі своїм вимогливим тренером Сергієм Олександровичем Кожушко, який прагне в учнях досконалості в усьому, а це творчості, спортові, житті і постійно нагадує їм, що головне – це духовний ріст. Адже коли людина духовно багата – то в неї є все: і здоров’я,  і щастя, і радість сходу сонця та відчуття внутрішньої гармонії та спокою.

Інструктор айкідо Кожушко має великий життєвий та спортивний досвід, який він щедро передає дітям, тому що він переконаний, що вчитель – це не просто професія,  це покликання. Зайняття айкідо забирає увесь час: це тренування, змагання, поїздки на семінари, підготовка до занять, перегляд виступів майстрів міжнародного класу, постійне вдосконалення теоретичної та практичної підготовки, проведення показових виступів.

Як говорять філософи: «Потрібно бути, а не здаватися», адже діти відразу відчувають фальш та неправду, і вони дивляться на поведінку вчителя, а не на слова. Боягуз не може підготувати сміливих учнів, але й не може бути безрозсудним. Тому і виставляє тренер на змагання учнів, які мають хоча б чотирикратну перевагу над противником: технічну, фізичну, психологічну та  тактичну. Тому його вихованці і стають переможцями, не тільки на татамі, але й в житті.

Рівень майстерності учнів школи-інтернату постійно зростає і Сергій Михайлович надіється, що не за горами, той час, коли команда Гадяцького клубу «Мутокукай» буде запрошена на змагання в Японію, Італію чи інші країни світу, де розвиток айкідо на досить високому рівні.

Учасники, клубу вдячні колишньому директорові Гадяцької школи-інтернату Беседі В.М., педагогічному колективу школи, телекомпанії Візит за трансляцію фільмів, передач, та інтерв’ю із життя клубу та газетам «Базар Медіа в Україні» ,  «Свобода слова», радіокомпанії «Моє місто».

Завдяки людям, які не байдужі до розвитку спорту в Гадяцькому районі, є надія, що ми відтворимо інтерес в дітях до занять спортом та мистецтвами східних єдиноборств, і зможемо гідно представляти школу-інтернат, район на турнірах та змаганнях в усьому світі.

Оргкомітет клубу «Мутокукай» 

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (26.05.2010)
Переглядів: 389
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.