Список депутатів, які пройшли до Гадяцької районної ради Каталог статей - Офіційний сайт газети «Свобода Слова» місто Гадяч, Полтавщина. Гадяч - 2010
Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
 
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 10.12.2016, 03.07.39

Головна » Статті » Основні статті

Список депутатів, які пройшли до Гадяцької районної ради

1.  Березенко Олег Миколайович (Партія регіонів)

2.  Цимбал Анатолій Григорович (Партія регіонів )

3.  Савченко Григорій Іванович (Партія регіонів)

4.  Мисюра Григорій Олександрович (Партія регіонів)

5.  Іванюта Ігор Іванович (Партія регіонів)

6.  Лукаш Олександр Романович (Партія регіонів)

7.  Нестеренко Володимир Олександрович (Партія регіонів)

8.  Товстий Валентин Олександрович (Партія Регіонів)

9.  Мотрич Валерій Дмитрович (Партія регіонів)

10.                  Коваленко Надія Миколаївна (Партія регіонів)

11.                  Басараб Олексій Миколайович (Українська народна партія)

12.                  Мовчан Надія Іванівна (Українська народна партія)

13.                  Глухота Василь Олександрович (Соціалістична партія України)

14.                  Жердєв Юрій Георгійович (Соціалістична партія України)

15.                  Гордієнко Олександр Петрович (Соціалістична партія України)

16.                  Матюшенко Олексій Володимирович ( Фронт Змін)

17.                  Магда Павло Володимирович (Фронт Змін)

18.                  Тарасенко Віталій Юрійович (ВО «Батьківщина»)

19.                  Гречка Ганна Миколаївна (ВО «Батьківщина»)

20.                  Гурська Раїса Петрівна (ВО «Батьківщина»)

21.                  Пилипенко Петро Федорович (ВО «Батьківщина»)

22.                  Саченко Станіслав Іванович (ВО «Батьківщина»)

23.                  Оробей Віктор Андрійович (Сильна Україна )

24.                  Колінько Михайло Михайлович (Сильна Україна)

25.                  Мардакін Сергій (Сильна Україна)

26.                  Рожко Петро Дмитрович (Комуністична партія України)

27.                  Довгаленко Дмитро Дмитрович (Комуністична партія України)

28.                  Пащенко Павло Михайлович (Наша Україна)

 

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (09.11.2010)
Переглядів: 675
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2016 рік.