Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 20.10.2018, 16.03.10

Головна » Статті » Основні статті

Шановна редакція газети «Свобода слова»

Звертаються знову до Вас працівники заводу ЗАТ «Гадячсир» з великим проханням допомогти нам, бо нас взагалі за людей не вважають, а дивляться на нас, і відносяться , як до рабів.

Майстри знущаються із нас, як самі забажають, хоч і працюємо ми до «сьомого поту». Є у нас є такий технолог для якого люди  «ніщо», якби їй дав палицю чи батіг, так вона б із великим задоволенням усіх нас била б з усієї дурі. Вона ні їсти, ні пити не просила б, а била б, і била б нас. Говоримо їй, : «…ми ж фізично не зможемо усе це якісно зробити»,-  а вона у відповідь - : «Хоч ви і поздихайте тут… Упадеш - падай!!!»

Також старший майстер, замість норми, які ледь виконують сім чоловік, «накидає» на п’ятьох чоловік, і не дай Бог йому перчити, то це буде щось страшне, не радий будеш, що і на світ Божий народився.

Ось так і терплять люди знущання своїх начальників та їх ближніх, які наче ті собачки, все вислуховують між робочими, а потім докладають не без своїх доповнень начальству. Начальство ковтнувши брехню, обов’язково прийме до нас свої міри.

Вже немає сили терпіти. Чому так безсовісно ведуть себе по відношенню до людей, і Бога не бояться? Куди дивиться вищестояще керівництво, чому не цікавиться життям своєї робочої сили із перших вуст?

Звиняйте прізвища свого не ставлю, бо звільнять.

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (05.03.2011)
Переглядів: 727
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.