Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 21.11.2018, 19.07.54

Головна » Статті » Основні статті

Прокуратура Гадяча викликала журналістку на допит.

Днями, працівники Гадяцької прокуратури викликали головного редактора місцевої Гадяцької газети «Свобода слова» Ірму Крат на допит. Прокуратура району звинувачує її в втручанні у виробничий процес реорганізації пошти. Нагадуємо, головний редактор Ірма Крат відстоює позицію працівників Гадяцького центру поштового зв’язку, яких хочуть незаконно звільнити закривши центральну пошту міста Гадяча. На допит журналістка з’явилася вчасно та у письмовому пояснені відповіла слідчому   « ..я втручалась і буду втручатися у цю справу, бо маю на це повне право, і ніхто немає права перешкоджати мені, як журналістці - виконувати свій професійний обов’язок…»

Працівники прокуратури повністю згодні із журналісткою, але провести слідство, говорять необхідно, бо до їхнього органу письмово звернулося Полтавське керівництво пошти. За попередніми даними в діях журналістки слідчий орган, нічого протизаконного поки що не вбачає.   

Далі читайте пояснення в оригіналі:

                                                                                              Прокурору Гадяцького району

                                                                                              Школьному Василю Андрійовичу

 

                                                                                              Головного редактора

                                                                                              газети «Свобода слова» Ірми Крат

                                                                                              т. 0996431215

                                       

                                              Пояснення

 

Шановний Василю Андрійовичу, повідомляю вас про те, що я дійсно 25 січня 2011 року була запрошена на колективні збори працівників Гадяцької пошти. На цих зборах перший заступник Полтавської дирекції УДППЗ Чипурна Наталя під час дискусії сказала  в адресу першого заступника Гадяцького центру поштового зв’язку № 12 Киві Мирославі «ВИ ЩО!?- НЕДОЧУВАЄТЕ!?? ». Після цих слів я втрутилася у розмову і зробила пані Чипурній зауваження, передаю пряму мову: «На яких таких підставах, і на яких таких правах, ви дозволяєте собі так говорити із своїми підлеглими!!?», - на таке слушне зауваження працівники Полтавської дирекції почали вимагати покинути зал засідань усіх присутніх журналістів, на що я відповіла : «Ми не зобов’язані просити у вас дозволу, куди нам ходити? Коли? І до кого? Ми захищали, і захищатимемо і надалі наший район, наше місто, і наших людей від таких необґрунтованих реорганізацій!».  

На цих зборах делегати  хотіли отримати підписи під оголошеним наказом про закриття центру поштового зв’язку у місті Гадячі. Побачивши, що колектив категорично проти такої реорганізації, обласне керівництво призупинили збори, і сказали, щоб усі розходилися по своїх робочих місцях, а вони, до кожного окремо, будуть підходити індивідуально щоб отримати підписи.

Щоб побачити на власні очі, як вони будуть морально тиснути на кожного працівника окремо, я попрямувала за ними в бухгалтерський відділ, до якого, до речі,  має право заходити будь-хто. Начальник кадрів Полтавської дирекції УДППЗ Брага Микола Юрійович коли побачив що ми зайшли до бухгалтерії - сказав, щоб журналісти негайно покинули приміщення пошти.

Після того, як усі журналісти знову відмовились покинути напризволяще робочий колектив, Брага Микола з усієї сили штовхнувши мене двічі в груди  та взявши за шкібарки почав виштовхувати   сило міть із кабінету, потім з усієї сили штовхнув у спину працівника «Газети по Українські» Наталю Бондар. Головний редактор радіокомпанії «Місто» Василь Глухота у цей час стояв «на дверях»  і за усім цим із подивом спостерігав. Така неадекватна поведінка Браги шокувала усіх працівників бухгалтерського відділу.  (Всі ці події записані на відеокамеру та зафіксовано на диктофони)

Щоб не наражати себе на небезпеку, журналісти продовжували очікували на результати індивідуальних співбесід в коридорі.

Про те, що того дня працівникам преси перешкоджали в професійній діяльності, ні я, ні моя колега по роботі до правоохоронних органів не скаржилися, бо вже давно не віримо у дієвість законів, які написані для журналістів.

Також хочу додати, що я втручалась і буду втручатися у цю справу, бо маю на це повне право, і ніхто немає права перешкоджати мені, як журналістці - виконувати свій професійний обов’язок. 

Із повагою, Ірма Крат

 

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (05.03.2011)
Переглядів: 868
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.