Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 20.10.2018, 16.02.19

Головна » Статті » Основні статті

Полтавське керівництво пошти «викидало» гадяцьких журналістів із кабінету «за шкібарки»

Днями, знову до гадяцьких журналістів звернулися за допомогою відстояти свої права працівники Гадяцького центру поштового відділення зв’язку № 12. До їхнього відділення приїхала ціла делегація з обласного керівництва пошти, які о 14.00 провели колективні збори. На початку зборів представникам області дуже не сподобалося, те що на них були присутні журналісти, тому всупереч закону почали вимагати покинути зал засідань, на таке прохання головний редактор газети «Свобода слова» Ірма Крат відповіла : «Ми не зобов’язані просити у вас дозволу, куди нам ходити, коли і до кого! Ми захищали і захищатимемо і надалі наший район, наше місто, і наших людей від таких необґрунтованих реорганізацій». Після цих слів журналістів не чіпали. На проведених зборах був зачитаний наказ про реорганізацію центру поштового зв’язку, що у місті Гадячі. Із цим наказом усі без виключення не погодилися. Після цього, побачивши, що нічого не вийшло, Нечипорчук Наталя заступник начальна Полтавської дирекції УДППЗ запропонувала попрацювати із кожним працівником окремо. Розійшовшись по своїх робочих місцях, Полтавська делегація попрямувала до  бухгалтерського відділу, за ними зайшли й усі журналісти, щоб побачити на власні очі, як саме збираються опрацьовувати кожного працівника в індивідуальному режимі. Начальник кадрів Полтавської дирекції УДППЗ Брага Микола Юрійович сказав, щоб журналісти покинули приміщення пошти. Після того, як усі журналісти знову відмовились покинути напризволяще робочий колектив, Брага Микола з усієї сили штовхнувши двічі в груди Ірму Крат та взявши за шкібарки почав виштовхувати її сило міть із кабінету, потім штовхнув у спину працівника «Газети по Українські» Наталю Бондар. Головний редактор радіомовлення «Моє місто» Василь Глухота у цей час стояв на дверях і за усім цим із подивом спостерігав. Така неадекватна поведінка Браги шокувала усіх працівників бухгалтерського відділу.

Щоб не наражати себе на небезпеку, журналісти продовжували очікували на результати індивідуальних співбесід в коридорі. Після від’їзду обласного керівництва стало відомо, що кожна індивідуальна розмова потерпіла очікуваного фіаско, бо жоден співбесідник не поставив підпис під запропонованим документом на який так довго чекає начальник Полтавської дирекції  УДППЗ пан Хоменко.

Варто зазначити, що на зборах працівники пошти неодноразово  запитували у делегатів, як вони планують приєднати Гадяцьке відділення до Лохвиці, коли самі лохвичани говорять, що їхнє приміщення у двічі менше за Гадяцьке, і що у них, не рідко, навіть для свого товару не завжди вистачає місця. Також запитували чому не дають ознайомитися із «липовим» економічним розрахунком? Але на такі запитання не знайшлося жодної економічно обґрунтованої відповіді. 


На разі, працівники пошти віддали журналістці 8000 тисяч підписів протестуючих людей проти закриття пошти, які Ірма Крат віднесла до Гадяцької прокуратури і попросила письмово провести перевірку доцільності приєднання пошти.

Також з неофіційних джерел стало відомо, що збитковість Гадяцького центру поштового зв’язку за останній рік складає – 300 тисяч гривень, коли у місті Лохвиці - 600 тисяч гривень, і останні, як пояснює Полтавське керівництво, начебто завжди були розташовані економічно вигідніше ніж Гадяч, але чому ж тоді фактичні цифри вже зараз говорять зовсім інше?

Ірма Крат

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (05.02.2011)
Переглядів: 737 | Коментарі: 4
Всього коментарів: 4
1  
оце пицюри відїли

2  
Куди не кинь оком - одні проблеми та загарбники. Розпродують колишню Гетьманщину

3  
Про що ви говорите, і про що ви мрієте, ніхто вам пошти не віддасть!!!

4  
Размечталь девочкі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.