Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 27.04.2018, 03.02.16

Головна » Статті » Основні статті

НА СВОЇЙ ДІЛЬНИЦІ ВОНИ ЯК ВДОМА!


Щороку 18 червня дільничні інспектори по всій Україні святкують «День створення служби дільничних інспекторів міліції». Ця служба одна з найчисленніших служб органів внутрішніх справ. Вона посідає особливе місце у справі зміцнення правопорядку та боротьбі зі злочинністю в нашій країні. У дільничного інспектора великій перелік функціональних обов’язків, особливо в сільській місцевості. Найбільший відсоток звернень громадян, що надходять до міліції розглядаються саме дільничними інспекторами. Це і крадіжки ( починаючи з дрібних особистих речей громадян до худоби) і сімейні сварки і конфлікти між сусідами. Дільничний у своїй діяльності контактує з сотнею людей, особливу увагу приділяє особам, що знаходяться на профілактичних обліках в районних відділах міліції. Разом з тим він перша, а нерідко і єдина допомога на селі. Тож дільничного інспектора міліції можна з повним правом вважати уособленням міліції, її обличчям в очах населення – саме від ефективності його роботи у великій мірі залежить суспільна думка громадян про працівників ОВС.

       На сьогоднішній день сектор дільничних інспекторів міліції Гадяцького РВ ГУ МВС України в Полтавській області налічує 17 співробітників, з яких 10 – дільничних  та 4- помічника ДІМ. Ними за 5 місяців поточного року розглянуто 610 матеріалів, що надійшли до райвідділу, розкрито 36 злочинів, складено 1113 адміністративних протоколів.

       Дільничні займається не тільки попередженням та розкриттям злочинів, а й проводять прийоми громадян в сільських радах, читають лекції у школах, проводять роз’яснювальні бесіди із тими, хто перебуває на обліках в РВ, відвідують заклади дозвілля молоді, забезпечують контроль за встановленням адміністративного нагляду, постановкою на профілактичний облік та поведінкою цих осіб у побуті.

       У службі дільничних інспекторів Гадяцького РВ , як у кожній службі ОВС звичайно є свої проблеми та не доопрацювання. І одне з них це те, що в обслуговуванні 1 дільничного перебуває від двох до чотирьох сільських рад, а кількість населення лише однієї сільської ради іноді перевищує 3 тис. жителів. Звичайно дільничні не в змозі відвідати за один день всі сільські ради, що обслуговують, але попри все це , вони намагаються вчасно виїздити на всі звернення , повідомлення про злочини та пригоди. Щоб зрозуміти проблему з якою звертаються люди та надати дієву допомогу, дільничному необхідно уважно вислухати всіх осіб, що причасні до даного випадку, проявляючи тактовність і терпіння.

       Велика заслуга в забезпеченні належного громадського порядку в містах та селах, своєчасному і кваліфікованому розгляду заяв і скарг громадян , розкриття злочинів належить в першу чергу начальнику сектору ДІМ

Даньку В.І. та заступнику СДІМ Мусієнкові А.М. Під їх чутким керівництвом й працюють дільничні інспектори, отримуючи кваліфіковану допомогу.

          Більшість громадян , саме вони дають найбільш об’єктивну оцінку роботи органів внутрішніх справ, висловлюють подяку своїм дільничним інспекторам за їх допомогу. Серед таких : старші ДІМ Ковальов О.М.та Губар І.М., а також дільничні Мельник В.В., Нестеренко О.В., Цілуйко Я.О. та Гайдабура В.С.. Вони справді живуть інтересами  людей, що проживають на дільниці та подають приклад іншим.

        Тож в день професійного свята « Дня служби ДІМ» щиро вітаю всіх дільничних інспекторів міліції, ветеранів ОВС і бажаю міцного здоров’я, великого людського щастя, родинного тепла, мужності, успіхів та витримки у сповненій тривог і небезпек роботі.

 

Заступник начальника Гадяцького РВ

ГУ МВС України в Полтавській обл..

начальник МГБ

підполковник міліції                                                 Семеренко О.В.
Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (23.06.2010)
Переглядів: 417 | Коментарі: 1 | Теги: Інспекторів міліції
Всього коментарів: 1
1  
Диви вирядились ###### міліціянти smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.