Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 20.10.2018, 16.02.23

Головна » Статті » Основні статті

На черговій сесії прийняли бюджет та «присвоїли» щомісячну премію голові та її заступникам

Днями відбулася позачергова сесія міської ради, як повідомила Гадяцький міський голова Тетяна Савченко сесія повинна збиратися не менш ніж один раз на квартал, та у зв’язку із тим, що є нагальні питання, а особливо земельні питання, які потребують  місячного розгляду, сесію доводиться збирати кожного місяця. На цій сесії був прийнятий бюджет та програма соціального розвитку міста Гадяча.   

У гостях на сесії, що раніше не можна було побачити,  побував голова Гадяцької райради пан Міняйло, який вирішив виступити і повідомити депутатів, що цей рік буде дуже складним. Також він порадив жартома депутатам придбати собі нові автомобілі, бо відтепер всі кошти від реєстрації йтимуть до нашого бюджету. Також Міняло нагадав, що терапевтичне та очне відділення лікарні у досить жахливому стані.  На його думку бюджет повинні наповнювати бізнесмени і ніхто інший, бо в Україні суспільство поділилося на дві частини «У нас є ті хто працюють на землі, і бізнесмени». І на закінчення Міняйло сказав, що він задоволений що у селах хоча б церкви будують «Гріхів хто набрався, той укладає гріхом добуті кошти у церкву. Це добре, що у нас будують церкви» - зазначив голова.

На порядку денному стояло питання про надання пільг КП «Дана» при у мові, що буде якісно обслуговуватися соціально незахищена верства населення. Рішенням сесії було прийнято майже одноголосно надати пільги в розмір 40%. На попередній сесії це питання відправили на вивчення комісії, але знову ж таки міський голова порушивши закон чемно депутатам відповіла «Ну не вивчила це питання комісія, ставимо на голосування!!!»

На цьому ж засіданні було присвоєно звання Матері героїні Маренко Світлані (п’ятеро дітей), та Сербіній Валентині (п’ятеро дітей). Цим двом жінкам буде виплачено єдино разову допомогу в розмірі близько 8000 гривень, та в разі виходу на пенсію держава буде дораховувати певні виплати до пенсії.

Також працівники міської ради, не забули і про себе і прийняли рішення про нарахування премії міському голові та її заступникам від 10% -20% або й більше від місячного окладу. Тобто від 500 до 1000 гривень щомісяця.

На різному, як і зазвичай взяв слово для виступу Анатолій Гузь, який повідомив про те, що в районі Заяру, у одного господаря утримується ціла зграя собак, які нападають на людей і вже покусали трьох жителів міста.   Вислухавши депутата, Тетяна Миколаївна сказала, що ще не було жодного тижня, щоб Анатолій Гузь не дав якогось наряду міській раді, чим судячи по її інтонації вона вкрай незадоволена. На думку ж нашої редакції, таким і повинен бути депутат, який чужими проблемами переймається більше ніж своїми власними, а якщо дехто пішов у депутати лише заради власної втіхи, або ж певного іміджу, то таким людям там не місце, і звертатися до них ніхто і ніколи не буде, бо знають, що він бізнесмен і йому ніколи, та й «…навіщо воно мені треба»? Саме останні фрази доводиться чути від більшості депутатів найчастіше. 

Ірма Крат

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (01.01.2011)
Переглядів: 683
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.