Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 27.05.2018, 10.03.10

Головна » Статті » Основні статті

- «Я, із ними на одному гектарі «ср….» не хочу!» -

Саме такими амбіціозними словами прокоментував своє завчасно покинуте робоче місце директора радіомовлення рідний брат Ірини Гулей – Іван Володимирович Юревич.

Добре розуміючи те, що його посада,  після звільнення Ірини Володимирівни, з часом, також стане вакантною, Іван Володимирович вирішив не чекати свого звільнення, та  поклав головуючому адміністрації Володимиру Беседі заяву про свій «відступ».

Володимир Беседа, скоріше за все, із етичних міркувань, але не бажаючи цього, запропонував залишитися Юревичу, але останній, вже зробивши один крок, вимушений був зробити й другий.

Наступного дня, цю посаду Володимир Беседа не вагаючись запропонував очолити Василю Глухоті. Василь Глухота до цього призначення, не покидав свого господаря майже ні на хвилину, але про те, що йому нарешті, і так швидко, запропонують очолити радіомовлення  – не сподівався.   

Василь Глухата є головою районної організації Партії Соціалістів до цього він працював редактором у приватному радіо, яке утримував  власним коштом. Час від часу, Глухота мріяв про посаду голови адміністрації, і інколи навіть був за декілька кроків від цього п’єдесталу, але чи то за іронією долі, чи через не те забарвлення політичної сили – міцно схопитися і посісти це місце так і не вдалося.  

Днями стало відомо, що Василь Глухота вирішив частково оновити і скоротити працівників, які до цього слугували Юревичу. На сьогодні, весь колектив відмовляється писати заяви за згодою сторін і продовжують ходити на роботу.  Василь Глухота пояснює це скорочення тим, що це не його власна примха, а дефіцит бюджету.  

Юревич дізнавшись про те, що колишній його колектив потерпає від репресій нової влади, телефонує до Глухоти і обіцяє «чемно  віддячити». На такі дзвінки Олександрович реагує досить спокійно бо знає, що знаходиться під великим крилом у Володимира Беседи.


Як журналіст Василь Глухота значно кращий від Юревича.  Якщо дивитися правді у вічі, і проаналізувати його роботу, то він, без будь-яких проблем може одночасно, та якісно,  виконувати функції усіх тих працівників, яким загрожує скорочення.

Сам же Юревич коментує і порівнює  прихід Глухоти, із приходом «розрухи».

Щодо заробітної плати, то у Олександровича вона складатиме не більше 1200 гривень. На його думку це досить малий заробіток, та й сподівався він на значно більший.

На моє запитання чи зможе  до цього незалежній журналіст підкорятися владі? -  відповів, що: «…за 1200 гривень не продам свою совість». На друге запитання, а якщо запропонують 5000 гривень  – не задумуючись  відповів, що: «…за все своє життя не продавався і продаватися не збираюся ні за які гроші».

Ірма Крат

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (02.06.2010)
Переглядів: 367
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.