Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 27.05.2018, 09.47.25

Головна » Статті » Основні статті

ГРА КВЕСТ В ГАДЯЧІ.

   Був випадок  в одному супермаркеті. Вночі приїхала поліція за викликом спрацювання сигналізації. Двері були зламані. Після перевірки поліцією і власником магазина, ніяких  викрадень не було зафіксовано. Та вранці, коли перші покупці здійснювали розрахунок за вибраний товар, на електронних касах супермаркету виявилося, що  купуючи телевізор, касовий апарат показував, що купується зубна щітка,  купуючи чайний сервіз - показувало, що це холодильник. Як виявилося, ті хто вночі проникли до магазину, просто поміняли цінники на товарах, і це - призвело до хаосу в  супермаркеті. Коли про таку новину прочитали в газетах, одна мудра людина помітила, що наш світ дуже подібний до цього магазину, в якому хтось поміняв цінники.

   Світ через екрани телевізорів нав’язує молоді позитивне відношення до цигарок та алкоголю, через це народжується таке ж  ставлення і до наркотиків та інших вад суспільства. 


     В плані цього розуміння, в суботу 22 травня в м. Гадяч, підліткове служіння християнської церкви «Благодать»   проводило відкриту командну гру - квест «Рух Свободи»,  з  ціллю  вказати молоді на справжні цінності, а саме, на радість  вільного життя від різних поганих звичок та залежностей. В грі  приймали участь діти та підлітки 11-16 років. Вони проходили цікавий маршрут різними містами в Гадячі, справляючись з інтелектуальними загадками,  пізнаючи багато нового для себе і навчаючись спілкуватися і розумітися в команді.

    Учасники були задоволені від проведеної гри і чудово проведеного часу, виразивши побажання, щоб подібні заходи проводились ще.  Після нагородження переможців, на якому була присутня радість,  всі учасники і організатори гри  разом куштували свіжо приготовлену польову кашу,  приємно і відкрито спілкувалися одне з одним.

Це був чудово проведений час.

 

Від організаторів: Ми вважаємо, що подібні заходи необхідні  для цілісного розвитку дітей та молоді .  Надалі будемо прикладати більше зусилля для  проведення подібних заходів в нашому місті.

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (26.05.2010)
Переглядів: 354
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.