Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 20.10.2018, 16.02.21

Головна » Статті » Основні статті

Гарний приклад для інших Вiд іскри удачі до салюту успіху

Зварювання є одним із основних технологічних процесів виготовлення та ремонту деталей у різних галузях промисловості, будівництва та транспорту. Воно дозволило створити принципово нові конструкції машин, внести корінні зміни в конструкцію й технологію виробництва.

Для підвищення якості продукції та продуктивності праці у зварювальному виробництві наряду із впровадженням досягнень науки і техніки необхідно готувати висококваліфікованих робітників. У ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей» с. Веприк цій важливій ділянці з професії «Електрогазозварник» приділяється особлива увага. Перш за все, це забезпечення навчального процесу педагогічними працівниками, здатними навчити учнів обраної професії, прищепити любов до неї. Справжніми майстрами своєї справи є майстри виробничого навчання Віктор Васильович Білоцерківець та Іван Васильович Рудченко, викладачі спецтехнології Ігор Олександрович Близнюк та Микола Антонович Бутко, творча робота якого на тему «Історія зварювання» на Всеукраїнському огляді-конкурсі методичних матеріалів у 2010 році в м. Києві зайняла друге місце.

У ліцеї поряд із навчальним процесом для покращення знань, умінь і навичок учнів велику роль відіграють конкурси професійної майстерності, які проводяться щорічно.

Так, з 24 січня по 3 лютого 2011 р. відбувся конкурс «Кращий електрогазозварник-2011». Конкурс проводився у два етапи: теоретичний та практичний. У теоретичному взяли участь 78 відсотків учнів, які навчаються по даній професії. Вони вирішували тест на 100 запитань. У другому етапі – практичному – змагалися по три переможці від кожної навчальної групи. Практичне завдання запропоноване учасникам, відповідало умовам проведення обласних конкурсів.

Усі учні із запропонованим завданням впоралися на досить високому рівні.

Абсолютним переможцем конкурсу став учень групи 322 Сергій Шамрай.

Друге місце зайняв учень гр. 323 Ігор Покрова, третє – учні гр. 322 Олег Перетятько та Максим Литвишко.


Серед першокурсників переможцями стали: 1 місце – учень групи 125 Віталій Власенко та учень гр. 127 Володимир Рудик; 2 місце – учні гр. 127 Сергій Шимка та Олександр Максімов; 3 місце – учень гр. 125 Олександр Попенко.

А. М. Пазинич, старший майстер

Коментар від редактора газети «Свобода слова»:

Шановні працівники Професійного аграрного ліцею, багато хто із вас образився на нашу газету через те, що ми зробили вам зауваження стосовно того, що деякі ваші учні вживають наркотичні речовини. Щоб призупинити це, ми були просто вимушені оприлюднити цю інформації, і вже бачимо, що зробили це недаремно.  Відтепер, ви значно більше приділяєте уваги своїм учням: співаєте, танцюєте, займаєтеся спортом, створюєте значно більше всіляких конкурсів.

Ні в якому разі не подумайте, що ми шукаємо постійно якихось негативних про ваш навчальний заклад сенсацій, і хочемо зіпсувати вам репутацію, це не правда. Не вірте в написані слова брехливих газет, які нав’язують вам думку, що вас «замовили» і тому подібне.  Це не про нас, і це нам зовсім не підходить. Запам’ятайте, ми бажаємо вам добра, успіху, і дуже хочемо, щоб у нашому виданні були зафіксовані лише гарні моменти із вашого життя.  Не хвилюйтеся, спільними зусиллями ваша репутація відновиться.

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (05.03.2011)
Переглядів: 590
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.