Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 21.02.2018, 05.24.03

Головна » Статті » Основні статті

Гадяцькому міському голові за підтримку партії Регіонів довелося розрахуватися двома посадами

18 листопада, відбулася перша сесія міської ради нового скликання. Зазвичай Тетяна Миколаївна Савченко, майже на кожній сесії, і це була, як візитна її картка, говорила про те, що вона спеціально працювала без одного заступника, щоб хоч якось зекономити гроші міського бюджету. Цього ж разу, партія Регіонів, скоріше за все, чемно пояснила міському голові, що економити будете при Вікторові Ющенкові, а при Вікторі Януковичу доведеться ввести у свій штат двох заступників від партії Регіонів, що і було зроблено. На посаду першого заступника Тетяна Миколаївна вимушена була внести Нестеренка Володимира Олександровича та на посаду другого заступника пана Харлана.  За декілька секунд до голосування прискіпливий до не справедливих пропозицій депутат міської ради Анатолій Гузь вирішив запитати у міського голови, чому вона звільнила із займаної посади Олександра Івановича Гавриленка, і яка у заступників буде заробітна плата? На що вона йому відповіла, що пан Гавриленко досить великий термін пропрацював на цій посаді, і «є категорія людей, яких потрібно підштовхувати», звісно говорячи такі речі у своєму оці Тетяна Миколаївна колоди не помітила, бо й сама засиділася, але сказати у відповідь цього міському голові ніхто із підприємців-депутатів -  не наважився.  Щодо заробітної плати то кожен заступник за рік отримає 42 тисячі гривень. Тож шляхом відкритого голосування, двох заступників було затверджено майже одноголосно.

Звісно, ніхто не говорить, що це погані і не кваліфіковані люди, яких обрали заступниками, але більшості депутатів виникає питання, для чого Володимиру Нестеренкові обіймати посаду заступника, коли він має успішний бізнес? Також у багатьох виникає питання чи не буде пан Нестеренко за рахунок міського бюджету, створивши фіктивні фірми по будівництву, відмивати кошти?  Звісно, уданій ситуації буде багато запитань, і навіть ті, які не мають місце, але кожен із нас на все це намагається дивитися реальними очима, тому ображатися на такі припущення  вважаю не варто.  

Хотілося б також звернути увагу на те, що вперше був присутній на міській сесії заступник голови адміністрації Олег Березенко. Під час голосування він демонстративно повертався із першого ряду обличчям до депутатів  та насупивши брови, знову  ж таки демонстративно, показував, що якщо хтось із його однопартійців не проголосує за заступників, то він дуже буде незадоволений, або й найближчим часом чемно віддячить. Головний редактор газети «Свобода слова» Ірма Крат зробила зауваження панові Березенкові з цього приводу мовляв «Пан Березенко, у чому річ? Ви прийшли сюди контролювати, чи примушувати голосувати? Це, вам не на зоні! Поверніться будь-ласка!». Але опускаючи очі та ховаючись від камери, що явно помітно на фотографіях, залежні від партії депутати все рівно вимушені були піднімати свої руки, за того кандидата, якого хоче бачити на певній посаді лише партія Регіонів.

Щодо відповідального секретаря міського голови, то шляхом таємного голосування було вкотре обрано Безух Ольгу Іванівну.

По закінченню сесії Тетяна Миколаївна Савченко подякувала усім депутатам попереднього скликання із якими працювала та  сказала, що вона дуже задоволена, що партія Регіонів на цих виборах здобула найбільше мандатів за рахунок чого працювати їй  буде значно легше.

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (19.11.2010)
Переглядів: 290
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.