Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 20.10.2018, 16.03.43

Головна » Статті » Основні статті

Гадяцькі лікарі навмисно сфабрикували причину смерті Альбіни Крат

У вересні 2010 року  жителька села Хітці двадцяти семи річна Альбіна Крат звернулася у телефонному режимі до Гадяцької «швидкої допомоги» за допомогою, але її працівники сказавши, що виїжджають лише до тяжко хворих, запропонували добратися до лікарні самотужки. Через декілька днів Альбіні стало ще гірше і її батько зателефонував до райвідділу міліції, для того щоб черговий по телефону зв’язався із «швидкою допомогою» і словесно примусив приїхати медиків до тяжко хворої . 17 вересня до Альбіни приїхала «швидка допомога». Вийшовши із будинку до медиків, медична сестра відразу із порогу кинула в обличчя хворій :«Що ти вирядилася у халат!? Піди вдінь штани і якийсь світер!!!» Альбіна розплакавшись повернулась в будинок, але переодягатися вже не було сил, і вона знову вийшла на вулицю подихати свіжим повітрям. Після цього батько почав говорити лікарям, що у неї хворе дуже серце і їй не можна хвилюватися. Альбіна вже не слухаючи, що і хто кому говорить, ледь-ідучи, попрямувала до «швидкої допомоги». Дійшовши до автомобіля Альбіна сказала останні слова у своєму житті: «Па, підожди хвилинку, мене нудить, зараз я піду вирву біля фірточки, бо мені не зручно буде перед фельдшером. Підожди хвилинку, я зараз, бо кричатимуть, якщо вирву у машині… »

Після цього, на той випадок, якщо дівчина знову почне блювати у їхньому автомобілеві, працівники швидкої нахабно попросили батька винести із будинку полотенце. На всі ці «збори» пішло не менше 30 хвилин.  У «швидкій допомозі» Альбіна просила води, але їй  ніхто її не дав. Після цього дівчина знепритомніла, замість води дали якийсь укол після якого дівчина вже не прокинулась.

Судово-медичний експерт Гадяцького району, зізнався Ірмі Крат, що на прохання слідчого та лікарів написав причину смерті «навмисне самоотруєння».  

Реаніматолог письмово пояснив слідчому, що знайшов у шлунку три пігулки Но-шпи, рідним же ж збрехав у присутності свідків, що знайшов у шлунку аж 100 пігулок.

Полтавська токсикологічна лабораторія, а також Харківський інститут токсикології стверджує, що того дня Альбіна Крат не вживала Но-шпи, а лише випила 2 пігулки парацетамолу.

Гадяцький слідчий орган Гадяцького райвідділу міліції декілька разів вже намагався закрити цю справу, але прокурор Гадяцького району Василь Школьний вважає, що винні повинні бути покарані.  

Коротко про життя Альбіни Крат

Альбіна Крат 1983 року народження, закінчила Хітцівську 9-ти річну школу. З усіх предметів мала одні п’ятірки, від уроку фізкультури була звільнення, бо у зв’язку із хворобою серця (пролакс серця п’ять міліметрів ) неодноразово після фізичного навантаження непритомніла. Неодноразово перемагала в районних олімпіадах із таких предметів, як хімія та біологія. В дев’ятому класі не рідко викладачі просили викладати уроки у своєму класі, із багатьох предметів. Дівчину завжди обирали старостою класу. Була дуже скромною, порядною, співчутливою. Часто виконувала художні роботи, які не рідко визнавали найкращими в районі. У 2007 році працювала у Києві прибиральницею у фітнес-клубі «Акваріум», але через те, що було дуже хворе серце; роботу довелося покинути, і знову повернутися до села.

Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (06.03.2011)
Переглядів: 759
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.