Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 19.12.2018, 14.58.28

Головна » Статті » Основні статті

«Гадяцькі кабани» показали полтавчанам, як треба грати на своїй землі!!!

Підприємці – ентузіасти Гадяча зробили ковзанку розміром 43 на 23 метри. В  Гадячі вже давно стояла проблема катання на ковзанах. Бажаючі розчищали сніг на річці Псел і там влаштовували спортивні змагання. Два роки тому біля гімназії просто було залито частину стадіону. Цього року місцеві підприємці зробили ковзанку  на території  гімназії на місті  пустиря. Олександр Товстий, Іван Хохуля,  Сергій Строкань виступили основними спонсорами. – Найняли трактора, розрівняли землю, поставили навкруги огорожу з дошок. Все, що могли робили своїми руками ті, хто грає в команді, - розповідає Віталій Нечипорук.  - У нас костяк складу  команди 20 чоловік. Це хлопці з Гадяча, Рашівки, Петрівки. Команда « Гадяцькі кабани» існує три роки. В цьому році в Москві заказували форму. Один верх коштує  50 євро. Самі  обтесували і фарбували дошки, самі варили ворота, заливали воду,  робили полоси розмітки.

-         Ми самі перші в області заснували недержавну громадську хокейну організацію. Після нас вже й в Полтаві.  У нас всі документи оформлені. Грали вже в Миргороді, Полтаві, Кременчуці, - хвалиться капітан команди Олександр Товстий, 33 роки. 

 Учасники команди натягують сітки над огорожею за воротами, щоб шайба не влучила   у вікна школи, або будинку, що поруч. До  хокейного поля під’їжджає автобус з гравцями з Полтави. Хлопці оглядають роботу гадячан,  дуже задоволені.  Кажуть, що здивовані і  в  Полтаві вони такої ковзанки не мають. Зіграли з рахунком 8:7 на користь господарів.

 Після матчу на лід вийшли всі бажаючі.  Катаються безкоштовно. – Дуже гарну справу зробили хлопці, я весь час спостерігав за їх роботою.  Єдиний недолік, що освітлення  немає, та й на це треба ж гроші, -  каже пастор Віктор Бузало, що дивиться на ковзанярів.

Товстий возить свого сина першокласника Аркадія та його друга  на тренування до Полтави. Каже, що вже все готово, щоб тренувати дитячу  збірну району. Та й бажаючих вдосталь.

Літнього часу площадка буде використовуватись під  футбольне поле.


Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (01.01.2011)
Переглядів: 860
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.