Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 27.04.2018, 03.01.49

Головна » Статті » Основні статті

Депутати заборонила гадяцькому міському голові «продавати» готель «Жовтень»

6 жовтня, до місцевої гадяцької газети зателефонував один із кандидатів на посаду Гадяцького міського голови, і повідомив про, те що цитую «Тетяна Миколаївна Савченко, 7 жовтня, збирається провести сесію міської ради. Вона хоче продати сирзаводові за безцінь готель «Жовтень». 

Вислухавши скаржника, журналістка спочатку не повірила  у те, що міський голова може до такого додуматися, тому відразу зателефонувала, до депутатів міської ради, щоб дізнатися, чи дійсно ці чутки мають місце. Три  депутати  сказали, що вперше чують про це, і що на комісіях цього питання ніхто із ними не обговорював.

Наступного дня журналістка Ірма Крат без запрошення, все ж таки прийшла на сесію міської ради, яка розпочалася о 14.00.  На трьох аркушах паперу було роздано усім присутнім 76 питань, які потрібно було затвердити.  Майже у кожному питанні було детально розписано, що і кому буде передаватися та точна адреса будівлі чи земельної ділянки про яку йшлась мова.  Наприклад, 14 питання :«Про відміну рішення 44-ої сесії Гадяцької міської ради п’ятого скликання від 27.04.2010 року щодо надання дозволу на викуп орендованого нежитлового приміщення в м. Гадяч по вул. 50 років Жовтня, 44 СПД ФО Осипчуку Петру Васильовичу».

Тепер зверніть увагу на те, як було «хитро» надруковане наступне питання: «Про надання дозволу виконкому Гадяцької міської ради на передачу в заставу майна територіальної громади міста Гадяча».  Не вказана ні адреса, ні назва споруди, а саме основне, що внесли пропозицію, самостійно, без певних депутатів розпоряджатися майном, яке в дійсності належить гадяцькій громаді, а не особисто Тетяні Савченко. Зрозумівши, що саме у цьому питанні і приховується готель «Жовтень», депутат міської ради Анатолій Гузь, з неабияким обуренням висловив свою думку та попросив депутатів не підтримувати цієї пропозиції. Ірма Миколаївна також висловила, як журналістка свою думку і попрохала депутатів підтримати пана Гузя. Міський голова досить знервовано, неодноразово намагалася переконати депутатів віддати цю будівлю під заставу за 500 тисяч гривень. Говорила, що їй потрібно погасити борги за використану теплоенергію в розмірі 1 мільйон двісті тисяч гривень, але депутати, знаючи, що та будівля, коштує, щонайменше 8 мільйонів гривень – проголосувала проти. 

 

Подібну будівлю років сім тому, було віддано під заставу у місті Лохвиці за 120 тисяч гривень.  Через декілька місяців лохвицький готель «Україна» став власністю банку, а борги, як були в їхньому бюджеті, так і по цей день їх не покидають. Така ж ситуація могла б спіткати і гадяцький готель, який дякуючи гадяцьким депутатам - врятувати вдалося.
Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (22.11.2010)
Переглядів: 1284 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1  
Готель, хотів і хоче купити Гончаров, а ви лохи, якщо ще й досі не зрозуміли

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.