Свобода Слова

Каталог статей
Форма входу

Категорії розділу
Основні статті
Чутки міста та району
Листи до редакції
Кримінал
Народжуваність
Пейджепінг

Міні-чат
200


Праздники сегодня

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Відвідувач · RSS 23.05.2018, 03.01.06

Головна » Статті » Основні статті

Апаратна нарада - «Гадяцькі міліціонери покупляли молоковози, займаються бізнесом, їм ніколи працювати на основній роботі!»

На черговій апаратній нараді, що відбулась 2  серпня, першим питанням було вивчення стану виконання доручень голови РДА Володимира Беседи. Серед багатьох розглянутих питань, особливо гарячим стало розгляд питання про  переніс  торгівлі  від універмагу «Росія»  на Центральний ринок. - Підприємці обурені таким рішенням, бо по-перше, їх постійно ганяють з місця на місце, по-друге, торгівля на центральному ринку не вигідна.  Також владу звинуватили у тому, що вона не думає про родини підприємців – пояснив заступник міського голови Олександр Гавриленко.

 Перепало пану  Гавриленку і за те, що  міська влада допускає торгівлю біля ринку на асфальті  та поза ринком по вулиці Леніна. Йде несанкціонована торгівля  товарами продовольчої групи, що не допустимо. На їхню думку, міська влада не співпрацює з санстанцією і міліцією, тому і питання не вирішуються. Також мало складається актів порушення правил торгівлі.  На засіданні  було наведено приклад, коли на центральному ринку під час його обходу  заступником  голови РДА Олегом  Березенком  з лікарем санстанції паном Жезіцьким  «Березенко каже про порушення торгівлі, а Жезіцький  моргає, я тебе відмажу» - (пряма мова Володимира Беседи, із апаратної наради).  Голова комісії по роботі з підприємцями  при міській раді  Григорій Сафонов пояснив -  На сьогодні,  у  міськраді немає  заступника з соціальних питань, і комісія працює практично без підтримки  міськвиконкому. Не підтримує їх діяльність і міліція.  За словами голови РДА - «Міліціонери покупляли молоковози, займаються бізнесом, їм ніколи працювати на основній роботі». 


Категорія: Основні статті | Додав: AdminoV (05.08.2010)
Переглядів: 332
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Экспресс аудит  2010-2018 рік.